В Apple MacBook Pro 13 здуваються батареї

Корпорація Apple організувала компанію з безкоштовної заміни бракованих батарей своїх ноутбуків. Після скарг з боку покупців, експерти виявили, що акумулятори 13-дюймових MacBook Pro без сенсорної панелі TouchBar схильні до здуття. Дана проблема спостерігається у пристроїв з портами Type-C, вироблених в період з жовтня 2016 року по жовтень 2017 року.

Компанія з безкоштовної заміни батарей для двох поколінь MacBook Pro і по поверненню грошей за вже вироблений ремонт організована по всьому світу. Якщо придбаних ноутбук виявився в нещасливому списку, то слід звернутися до авторизованого сервісного центру. При вже виконану роботу по заміні акумуляторів рекомендується звернутися в службу підтримки Apple.

Як дізнатись, чи ваш Мак має таку проблему?

Перевірити, чи потрапляє ноутбук під небезпечний період, можна на спеціальній сторінці компанії за серійним номером пристрою, який позначений на коробці і чеку. Також його можна дізнатися при натисканні на логотип яблука у верхньому лівому кутку ОС macOS, далі вибрати “Про цей Mac”.

У решти MacBook: моделей з TouchBar, 15-дюймових ноутбуків і раніше випущених ніяких проблем з акумулятором не зафіксовано. Вы можете купить игровые ноутбуки https://city.com.ua/catalog/notebooks_netbooks/dlya-igr/  в интернет-магазине City.com.ua.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *