Атомний акумулятор для смартфону

Акумулятор для смартфону, який не вимагає зарядки на строк до 20 років. Це стало можливим завдяки чудесам ядерного поділу. Але можна з упевненістю припустити, що більшість користувачів прийшли б в жах, знаючи, що вони носять у кишені радіоактивний матеріал. Справа в тому, що активною речовиною в ядерному акумуляторі буде використовуватися тритій. Випромінювання, викликане розпадом тритію, вважається безпечним, і не в змозі нашкодити навіть верхньому шару шкіри. Дія радіоактивного тритію можна побачити і на годиннику, які світяться в темряві і на табличках EXIT / Вихід у всіх нежитлових приміщеннях. Виробник стверджує, що така батарея може витримувати температуру від -50 ℃ до 150 ℃. Один такий акумулятор здатний видавати від 0.8 до 2.4В і від 50 до 300 наноампер на протязі 20 років. Вартість акумулятора складає $ 1122.

Полный спектр услуг от компании A-sky – полиграфия, рекламные вывески, флаги, крышные установки, неон, поклейка автомобилей, витрин.

А тепер про недоліки:

300 нано Ампер в годину це 0.000 000 3 Ампер на годину.
Нормальний акумулятор для телефону 1000 мАг = 1 Ампер на годину
Так що заживити звичайний смартфон від однієї такої “батарейки” не вийде, але головне що вже почалися альтернативні розробки.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *