Автоломбард

Основною умовою отримання кредиту в ломбарді http://alliancelombard.com/ є наявність документа, що засвідчує Вашу особу.
Таким документом може бути:
– Паспорт громадянина України або паспорт громадянина іншої країни;
– Паспорт громадянина України для виїзду за кордон;
– Військовий квиток;
– Посвідчення водія.
У автоломбард приймається автомобілі будь-якого світового виробника не досягли 10 років.У автоломбард не приймаються КРЕДИТНІ автомобілі.Кредит видається терміном на один місяць. У разі необхідності розглядається можливість пролонгування (продовження) кредитного договору.Плата за користування кредитом становить 0,3% на день.Сума кредиту залежить від марки, моделі та віку авто-, мототехніки і коливається від 50% до 90% ринкової вартості. Щоб оформити кредит під заставу автомобіля, не буде потрібно багато документів. Вам при собі необхідно мати:
· Техпаспорт автомобіля
· Паспорт, що засвідчує особу.
Для того, щоб отримати в ломбарді кредит під заставу автомобіля, потрібно попередньо повідомити співробітнику ломбарду дані вашого авто. Співробітник проведе попередню оцінку. Якщо Вас влаштують попередні умови видачі позики у нашому ломбарді, Вам буде необхідно буде під’їхати на вашому авто безпосередньо на місце розташування ломбарду. Тут експерт оглядає автомобіль і перевіряє наявність усіх необхідних документів. Оформляється генеральна довіреність на автомобіль на особа, що представляє ломбард, підготовляється кредитну угоду, за яким ми оформляємо заставу автомобіля. Потім машина здається на стоянку, що охороняється. Ваші витрати залишаються мінімальними! Без додаткових комісій та непередбачені витрат через кілька годин у Вас на руках необхідна сума!

One thought on “Автоломбард

  1. Ким сказав:

    дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *