Гроші для бізнесу

Де взяти гроші для бізнесу? где взять деньги на бизнес Це питання відлякує масу новачків, які хотіли б почати свій бізнес, але не знають де взяти стартовий капітал. Як показують дослідження, відсутність грошей є однією з основних причин, по якій люди не починають свою справу. То де ж підприємцю взяти гроші на відкриття бізнесу? Ми не будемо детально зупинятися на тому, що бізнес можна почати і без фінансових вкладень. Перший і найпростіший спосіб – це власні кошти. Починаючи бізнес на власні кошти, Ви стаєте його повноправним власником. Бізнес буде належати тільки Вам, а, значить, тільки Ви самі будете приймати рішення про те, що і як необхідно робити. Це найпростіший спосіб, але, разом з тим, він має кілька труднощів:
а) де взяти власні кошти, якщо їх немає зовсім?
б) де взяти додаткові кошти, якщо власних коштів не вистачає?
У першому випадку питання вирішується просто – якщо Ви впевнені, що Ваша бізнес-затія хороша і принесе Вам прибуток, Ви можете сміливо продати автомобіль, дачу або квартиру, і вкласти отримані кошти в свій бізнес. Після отримання прибутку, Ви викупите те, що продавали, тому у власність. При цьому необхідно пам’ятати, що якщо Ви боїтеся ризикувати своєю власністю, значить Ваша бізнес-ідея не так вже і хороша і у Вас відсутня внутрішня впевненість в успіху.У другому випадку відсутні кошти можна взяти, залучаючи в бізнес партнерів. Однак у цьому випадку Ви станете вже не повноправним власником, а лише співвласником бізнесу.
Наступний спосіб отримати гроші на бізнес – це знайти інвестора. У цьому випадку Вам потрібно чітко обговорити всі умови співпраці з інвестором. Найбільш вигідний варіант для Вас, коли інвестор отримуватиме лише відсоток від прибутку, так як в цьому випадку Ви залишаєтеся повноправним власником бізнесу. При цьому не забувайте, що якщо декілька інвесторів відмовилися фінансувати Ваш проект – це сигнал замислитися, а чи дійсно Ваша ідея настільки здійсненна, як Вам здається? Можливо, Ви занадто самовпевнені?
І, нарешті, третій спосіб отримати гроші для бізнесу – взяти кредит на бізнес в банку. Цей спосіб має свої тонкощі. Перш за все, Ви повинні обгрунтувати необхідність отримання даного кредиту, а, значить, надати чіткий і ясний бізнес-план, на підставі якого банк і прийме рішення – видавати Вам кредит чи ні. Якщо в декількох банках Вам відмовили – це тривожний дзвінок. Однак засмучуватися не варто. Запам’ятайте – банки практично завжди відмовляють у кредиті бізнесменам-початківцям і охоче дають гроші успішним бізнесменам. Роблячи висновок з усього вищесказаного можна порадити – починайте свій бізнес на власні кошти. Це найпростіший спосіб досягти успіху і стати поважаним і заможною людиною. Пам’ятайте, багато мільярдерів починали з маленького бізнесу, який згодом ріс, розвивався і починав приносити величезний прибуток.

3 thoughts on “Гроші для бізнесу

  1. Sarra-gordon сказав:

    Для того щоб почати власну справу шукай інвесторів.

  2. Turkiye Finans сказав:

    Сьогодні найщасливіший день мого життя, тому що всі мої фінансові проблеми вирішені. Цього ранку отримано позику в розмірі 400 000 євро, яку я просив у Turkiye Finans Bank. Ви також можете зв’язатися з Turkiye Finans по електронній пошті: (tuerkiyefinansbank@linuxmail.org) (tuerkiyefinansbank@gmail.com)

  3. Ким сказав:

    Дякую

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *