Конвектори

У зв’язку із зростанням популярності енергозберігаючих технологій виникла гостра необхідність у розробці нових рішень для електричних опалювальних систем. Одним з них є конвектор електричний – сучасний опалювальний прилад, який за показниками тепловіддачі успішно конкурує з традиційним масляним обігрівачем, а за своєю безпеки та надійності багаторазово перевершує його. Завдяки низькій робочій температурі корпусу конвекційного обігрівача його можна встановлювати в дитячій кімнаті і не побоюватися опіків при випадковому дотику дитини до конвектора.
Далеко не завжди конвектори не є даниною моді, найчастіше вони представляють єдиний можливий варіант для влаштування повноцінної опалювальної системи. У силу географічних або економічних причин окремі регіони газифікувати не вдається, а використання котлів на рідкому паливі або твердопаливних котлів є економічно недоцільним – до витрат на енергоносії додадуться постійні витрати на технічне обслуговування і без того досить дорогого агрегату.
Принцип роботи обігрівача заснований на природному фізичному процесі циркуляції повітря (конвекції) – через грати в нижній частині відбувається забір холодного повітря, який надходить до нагрівального елементу, а потім випускається через жалюзі, розташовані у верхній частині конвектора. Тепле повітря піднімається вгору, витісняючи прохолодний, який спускається вниз, до забірної решітці.
Для того, щоб вибрати конвектор, відгуки покупців вивчити недостатньо – перш ніж купити конвектора для обладнання опалювальної системи, необхідно визначитися з їх типами і врахувати площа кожного приміщення, яке буде опалюватися.
Придбайте електричні конвектори UFO http://www.ufo.net.ua/konvektor-ufo/ для обігріву вашого житла чи офісу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *