Кутовi комп’ютернi столи

Якщо ви намагаєтеся піклуватися про те, щоб спина залишилася після роботи з комп’ютером прямою, а зір гострим, то не варто економити, відмовляючись від придбання спеціального комп’ютерного столу на користь більш дорогої відеокарти або процесора – комплектуючі завжди можна замінити, а ось здоров’я повернути завжди дуже складно.

кутовi комп'ютернi столи

Визначаємо місце для столу

Як не дивно, але вибір комп’ютерного столу починається не в магазині, а вдома. Насамперед необхідно визначити місце, в якому буде стояти стіл. Позначивши відведений простір, ви зможете дещо звузити вибір, знаючи форму предмету меблів – наприклад, для компактного розміщення в кутку вам буде потрібно один варіант, а для встановлення уздовж стіни чудово підійде звичайна прямокутна конструкція. Проте, навіть визначаючи місце, необхідно врахувати кілька важливих моментів: перевірте, чи можна буде в відведеній ділянці забезпечити комп’ютер живленням, чи існує там можливість підключення інтернет-кабелю, а також чи достатньо світла буде потрапляти на робоче місце. Потім необхідно взяти рулетку і ретельно виміряти максимальну висоту і ширину столу, які ви можете собі дозволити.

Розмір має значення

Звичайно, вибір комп’ютерного столу буде багато в чому визначатися відведеним йому місцем, але існують правила, нехтувати якими не рекомендується (краще перемістіть меблі в кімнаті). Так, ширина столу повинна становити не менше 80 сантиметрів – такою є мінімальна відстань, на яку повинен бути вилучений монітор від очей користувача. Висота столу може коливатися в межах 70-75 сантиметрів. А ось довжину ніхто обмежувати не буде – головне, щоб вам було зручно. Подумки уявіть, які прилади ви поставите на стіл, потім подумайте, чи не будуть вони заважати. Рекомендується вибирати комп’ютерний стіл довший, якщо ви багато працюєте з папером, яка буде накопичуватися купами на маленькому столі.

Комп’ютерний стіл для школяра і менеджера

Комплектація комп’ютерного столу буде залежати від того, хто за ним планує працювати. Так, якщо машина належить учню, необхідно врахувати потребу в ящиках, куди можна скласти книги і зошити. У тому випадку, якщо це робочий стіл, потрібно подбати про наявність місця для факсу, телефону, папок з документами. Гравцям і кіноманам буде важливо присутсвие підставок для дисків, а також простору для зручного розташування аудіосистеми.

Додаткові полички і підставки

Вибір комп’ютерного стола – вибір місця для розміщення периферійних пристроїв. Найбільш важливий момент – наявність висувної полиці для клавіатури – це не тільки заощадить місце, але і звільнить стільницю. Полиця повинна знаходитися на 12 сантиметрів нижче робочої поверхні столу.

Ще один важливий момент – підставка для монітора. Ось її бути не повинно. У тому випадку, якщо ви все ж купуєте варіант з такою поличкою, то вона повинна дозволити регулювати положення монітора – погляд людини, незалежно від його зростання, повинен падати зверху вниз на центр екрана.

Дерево, метал або пластик?

Комп’ютерні столи lamelio.com.ua/ua/komp-yuterni-stoli з дерева досить дорогі, а тому основна сфера їх застосування – кабінети начальників в багатьох фірмах. Вибір комп’ютерного стола з металевим каркасом цілком виправданий (вони більш довговічні), але через специфічного дизайну їх можна часто зустріти в офісах, а не в квартирах.

Найбільш прийнятний і поширений варіант – стіл з ДСП, покритий зверху шпоною. Такі столи недорогі, через що користуються популярністю. Втім, ДСП – матеріал надійний лише відносно, тому максимум уваги слід приділити особливостям обробки – покриттю, наявності пластикової оббивки на кутах, товщині листа (не менше 17 міліметрів).

До речі, всі рухомі елементи повинні бути виготовлені з металу – від пластику доводиться відмовитися в силу високого навантаження на більшість вузлів такої конструкції (наприклад, полиця для клавіатури витримує вагу ваших рук).

Складання і доставка

Вибравши комп’ютерний стіл, переконайтеся, що продавець готовий привезти і зібрати конструкцію у вас вдома. Більшість продавців Києва надають таку послугу. В іншому випадку ви можете постраждати від недбайливого виробника – брак може бути віднесений до числа нанесених вами механічних пошкоджень.

One thought on “Кутовi комп’ютернi столи

  1. ip tech info сказав:

    Зараз вже не потрібно купляти великі комп’ютерні столи. Бо вже мабуть ніхто не користується стаціонарним комп’ютерами, а перейшли на ноутбуки і планшети. Я стіл заказувала в дизайн студії меблів New Art. Професійні в них фахівці-дизайнери. Дуже задоволена покупкою, бо і компактний та й ідеально (завдяки індивідуальному замовленні) вписався в інтер’єр нашої кімнати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *