Лотереї

Нещодавно відбулася подія , від якої у багатьох напевно тьохнуло серце. Упертий житель Хорватії протягом цілих тридцяти років ставив на одну і ту саму комбінацію в лотереї , і, нарешті , виграв більше 2 млн доларів.

Лотерейні джекпоти можуть досягати десятків мільйонів доларів. Переможці лотерей – різні люди: крім звичних літніх пар та багатодітних матерів-одиначок серед них трапляються і цілком успішні люди – високооплачувані фахівці і навіть політики. Часто буває , що такі люди віддають частину свого виграшу на благодійність, як би підкреслюючи, що випадковість виграшу зобов’язує поділитися ним з тими , кому пощастило менше. Два роки тому жінка похилого канадська пара роздала практично весь свій виграш у 11 млн доларів, залишивши собі лише невелику частину цієї суми на чорний день. Ви маєте можливість проверить лотерею фабрика удачи fabrikaudachi.com на предмет виграшу на сайті “Фабрика удачи”.

Але найчастіше прагнуть до швидких і простим грошам ті , хто небагатий і відчайдушно бажає піднятися на сходинку вище по соціальних сходах. Домогосподарства в США з найнижчими доходами витрачають на лотерейні квитки до 9% свого сукупного доходу, а найактивніше лотереї в США проводяться саме державою. До 20% американців беруть участь в лотереях регулярно , витрачаючи на це щорічно до $ 50 млрд , або $ 160 на людину. У деяких країнах Західної Європи цей показник доходить до $ 420 . Росіянам така одержимість незнайома. У Росії людина витрачає на лотерейну продукцію в середньому лише півтора долара на рік.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *