Панель Dell Canvas, як альтернатива Microsoft Surface-студія

Компанія Dell в цьому році не стала замахуватися на випуск професійного дорогого моноблока, а представила альтернативу, яка цілком здатна скласти конкуренцію моноблочному ПК Microsoft Surface Studio. Справа в тому, що не завжди пропонована виробником підсумкова комплектація, що не дозволяє в подальшому вносити корективи і поліпшення в комп’ютер, влаштовує покупця, але потреба в сучасному високопрофесійному обладнанні серед людей творчих професій залишається. На цей випадок і пропонується розумна горизонтальна поверхня Dell Canvas з сенсорним інтерфейсом, що розпізнає дотики пальців, цифрового пера, а також спеціального маніпулятора Тотем, надзвичайно схожого на контролер поверхні циферблата, тільки в більш спрощеному варіанті.

dell

Новинка від Dell – це майже те ж саме, що і Microsoft Surface Студія, тільки без вбудованого комп’ютера. 27-дюймова сенсорна IPS-панель (контрастність становить 1000: 1, яскравість – 280 ніт, Підтримується 1,07 мільярда кольорів і 100% охоплення колірного простору Adobe RGB) QHD-дозволу (2560×1440 пікселів) із захисним склом Gorilla Glass і матовим покриттям розпізнає 2048 рівнів сили натискання і до 20 дотиків одночасно. Дисплей призначений для горизонтальної установки, а також під кутом від 1,5 ° до 10 °. З опціональною підставкою “розумний робочий стіл” можна розташувати під кутом від 10 до 85 градусів. Наявні великі рамки з боків і знизу панелі зроблені спеціально, щоб використовуватися в якості упору для рук.

Dell Полотно підключається через порти міні-HDMI, міні-DisplayPort 1.2 і USB-C (DisplayPort). При з’єднанні з комп’ютера панель виконує не тільки свою безпосередню функцію, а й надає додаткову можливість приєднувати периферійні пристрої через наявні роз’єми: USB-C, 2 х USB 3.0 типу А і 3,5 мм-аудіопорти.

Цифровий Стилус Dell Полотно Pen розпізнає 2048 рівнів сили натискання, нахил і не потребує використання елемента живлення. Контролер-Dell Тотем шайба, що входить в комплект поставки, перебуваючи на екрані дозволяє змінювати розмір і колір кисті під час малювання, перегортати станиці документів і так далі. Аксесуар використовує ті ж API від Microsoft, а Dell безпосередньо Полотно з поверхні сумісний набору. Получить технический паспорт бти на квартиру в частном БТИ вы сможете значительно проще и намного быстрее.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *