Пружинні та Безпружинні матраци

Хороший ортопедичний матрац – основа міцного і здорового сну. Але при спробі придбати матрац постає проблема вибору: який матрац вибрати? Який матрац підійде саме Вам? У цій та наступних статтях ми якомога детальніше постараємося розповісти Вам про те, як влаштовані матраци і якими властивостями вони володіють і сподіваємося, що це допоможе зробити Вам правильний вибір!
Сучасні матраци поділяються на пружинні і безпружинні. Основна відмінність безпружинних – менший пружний ефект. Такі матраци вибирають люди, яким не подобається “виштовхує” ефект пружин. Сказати, що безпружинний матрац краще пружинного, або навпаки – зробити велику помилку. Відсутність у виробі пружинного блоку робить відчуття непорівнянними з тими, які випробовуються на матрацах з пружинним блоком. Є хороші моделі і серед тих, і серед інших, однак, найбільший вибір матраців середньої жорсткості – серед пружинних моделей. А ось жорстких – навпаки, серед безпружинних. Екстремально жорсткі моделі – тільки без пружин., Ви можете сміливо вибрати матраци, які не мають пружинних блоків. Структура таких виробів така, що на заміну пружин в матраці знаходяться натуральні наповнювачі, виготовлені виключно з екологічно чистих матеріалів. Купити безпружинний ортопедичний матрац з найрізноманітніших матеріалів: матраци безпружинні латекс з натурального латексу, матраци м’які безпружинні, матраци з кокосової койри і пінополіуретану. Ви можете переглянути безпружинні матраци розміри на нашому сайті.
При виборі матраца без пружинного блоку неодмінно слід звернути свою увагу на жорсткість моделі, вона повинна дорівнювати в прямій пропорції Вашій вагою або вагою людини, для якого ви купуєте даний матрац.
Інтернет магазин представляє великий асортимент комфортних моделей безпружинних матраців провідних світових виробників, які приємно здивують Вас своєю ціною. Необхідно відразу ж зазначити, що безпружинні ортопедичні матраци будуть ідеальним рішенням для Вас або Вашої дитини.На сторінках сайту можете переглянути вподобаних Вам моделей матраців прочитати опис та відгуки про модель.
Бажаємо Вам приємних покупок в нашому інтернет магазині http://namatrase.com.ua/bespruzhinnye-matrasi.html !

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *