Ремінець для Apple Watch визначає рівень алкоголю в крові

Ремінці для годинника повинні бути не тільки красивими, але і функціональними, а тому не рідко можна зустріти їх, наприклад, з додатковою батареєю для смарт-годин. Компанія BACtrack ж оснастила браслет для смарт-годинників Apple Watch спеціальним трансдермальним датчиком (аналогічний тому, при застосовується правоохоронними органами), який безперервно проводить моніторинг рівня алкоголю в крові свого носія, а всі отримані свідчення і рекомендації відображає в додатку на зв’язаному смартфоні.

bactrack-skyn-001

Ремінець BACtrack Skyn дає власнику уявлення про те, як його організм засвоює алкоголь, коли варто зупинитися, щоб уникнути негативних наслідків, і чи можна вже сідати за кермо автомобіля. Також, якщо власник пристрою бореться з алкогольною залежністю, близьким або довіреною людям буде відправлено відповідне повідомлення про стан підопічного. Якщо ж щомісячний рівень споживання спиртних напоїв набагато перевищує допустиму норму, додаток повідомить про це і порекомендує звернутися до лікаря.

bactrack-skyn-002

Таким чином, ремінець BACtrack Skyn дозволить людям, які не можуть відмовити собі в келиху пива або вина, не порушувати закон і не ризикувати за кермом своїм і чужим здоров’ям, а може навіть життям. Гаджет з’явиться в продажу в другому кварталі 2017 року за ціною $ 99, крім того, його можна носити і без годинника Apple, як браслет. Відзначимо, що на конкурсі Wearable Alcohol Biosensor Challenge гаджет зайняв перше місце по точності вимірювань. Высококачественная сетка канилированная применяется для заборов, вольеров, клеток и других видов ограждений.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *