Розкрутка сайтів

Взагалі-будь-який продукт потрібно створювати не навмання, а з розумом. І в розрахунку на певну цільову аудиторію. Для цього проводять цілі маркетингові дослідження, аналіз ринку, роблять оцінки, розрахунки. І вже на цій серйозній основі розробляють, а потім і просувають продукт.

Сайт – це точно такий же продукт. Перш ніж його створювати, потрібно відповісти на питання:

Для якої цільової аудиторії створюється сайт?
Який характер і інтереси цієї аудиторії?
Які потреби цільової аудиторії в товарах і послугах, які пропонуються на сайті?
Як за допомогою сайту зацікавити цільову аудиторію в пропоновані товари і послуги?
Як за допомогою сайту збільшити охоплення цільової аудиторії?
Звичайно, це далеко неповний перелік питань. Але якщо ви відповіли на них, значить, ви вже почали шлях до просування сайту. Тому що сайти створюють для людей.

Про розкручування сайту дійсно потрібно думати з самого початку його створення. Потрібно визначити, за якими ключовими запитами користувачі повинні знаходити ваш сайт в пошуковиках, і відповідно до цього будувати архітектуру сайту і писати для нього тексти.

Якщо вчинити саме так, тобто з самого початку створювати сайт з прицілом на його подальше просування, то успіху буде досягти набагато легше. Справа йде набагато гірше, якщо сайт робиться навмання, абияк. А потім з’ясовується, що все потрібно було робити не так. В компанії Авеб знають як правильно створити та розкрутити сайт. Вам допоможуть створити якісний продукт, який буде постійно на перших позиціях пошукових систем Гугл і Яндекс.

Comments are closed.