Спортивні годинники Garmin Forerunner 620 і 220

Компанія Garmin презентувала нові GPS-годинники Forerunner 620 і Forerunner 220, які стали найлегшими, тонкими і найбільш передовими виробами даного типу в асортименті компанії. Пристрої розраховані на спортсменів – бігунів, людей, що захоплюються фітнесом, і т. п.

garmin1

Обидві новинки оснащені інтегрованим акселерометром, завдяки якому можуть розраховувати п

ройдену відстань і темп. Вони виконані в міцному влагонепроницаемом корпусі, що забезпечує можливість занурення під воду на глибину 50 метрів. Также вы можете приобрести копии Hublot Black Caviar по привлекательным ценам.

Модель Forerunner 620 має більш багатими можливостями. Цей годинник обладнані сенсорним дисплеєм, в той час як управління Forerunner 220 здійснюється за допомогою кнопок. Крім того, старша версія забезпечена монітором серцевої діяльності, що дозволяє відстежувати частоту серцевих скорочень, зміна ритму під час тренувань і інші параметри.

Акумуляторна батарея, як стверджується, забезпечує до шести тижнів роботи в режимі годин або до 10 годин при активації режиму тренувань. Ціна Forerunner 620 і Forerunner 220 становить 400 і 250 доларів відповідно.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *