УЗД

УЗД – це, безумовно, найефективніший і достовірний метод діагностики в сучасних умовах. УЗД має ряд переваг перед іншими методами.

По-перше, це, повна безпека цього методу для пацієнта. На відміну, наприклад, від рентгенодіагностики УЗД не надає ніякої променевого навантаження і на організм пацієнта. Відповідно, т.к. ніякого негативного впливу на організм немає, ультразвукове дослідження завжди можна повторити.

По-друге, метод УЗД унікальний за своєю суттю, тому що дозволяє обстежити багато органів і системи організму: це і органи черевної порожнини, сечостатевої системи, щитовидної залози, молочних залоз, серця та багатьох інших. З кожним роком можливості УЗД ростуть і все більше фахівців звертаються до цього методу.

Ультразвукове обстеження Ви можете пройти у нас – узи киев . Ми використовуємо найсучасніше і якісне УЗД обладнання, а обстеження проводять фахівці високої кваліфікації, що забезпечує точність і інформативність результатів.

У гінекології ультразвукове дослідження застосовується дуже широко, тому що з його допомогою з високим ступенем надійності та ефективності можна проводити обстеження органів жіночої статевої системи. Крім того, методом УЗД діагностики користуються і акушери, щоб стежити за розвитком плоду.

Ультразвукове дослідження дає можливість фахівцям спостерігати за плодом, виявити можливі вади і контролювати розвиток плоду.

Дуже важливо УЗД в дородовий період, тобто в період перебігу вагітності. У цей період за допомогою ультразвукового обстеження можна виявити можливі каліцтва. Зазвичай це відбувається на більш пізніх термінах. Причому УЗД допомагає їх не тільки виявити, але і лікувати прямо в порожнині матки, тобто до народження. Так, наприклад, при виявленні патології сечівника, за допомогою УЗД виконується пункція сечового міхура плода, що дає можливість на успішне лікування після народження.

За допомогою висновку, виданого після УЗД, спеціалісти різного профілю можуть зробити висновки про процесі розвитку плоду і наявності патологій.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *