Видалення сміття з ЛЕП по-китайськи

Міська влада китайського міста Сан’ян перевірила новий спосіб очищення ліній електропередач (ЛЕП) від сміття. Зазвичай співробітники енергетичних компаній займаються цим вручну і для виконання своєї роботи їм потрібно використовувати телескопічну автовишку з люлькою. Процес цей не швидкий, так як в кожному новому місці скупчення сміття доводиться заново розкривати упори техніки і акуратно піднімати майданчик з людьми. Новий метод базується на застосуванні модифікованого октокоптера DJI S1000+, обладнаного вогнеметом.

Задіяний у випробуваннях дрон володіє достатньою вантажопідйомністю, що дозволяє йому підняти в повітря до 11 кг запасу палива. Але наскільки успішними виявилось тестування нового методу і була лінія під напругою, не повідомляється. Також не ясно, як планується захищати безрілотні літаючі апарати від електромагнітного випромінювання під час робіт на високовольтних лініях електропередач.
Новая пластиковая сетка имеет ряд преимуществ, таких как устойчивость к корозии по сравнению с металлической сеткой, не требует периодической покраски, не теряет свой внешний вид и красиво выглядит, при помощии ее легко и быстро вы сможете оградить свой земельный участок на даче либо в деревне.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *