Виявлена критична уразливість Wi-Fi-мереж в усьому світі

За заявою фахівців, протокол шифрування, що відповідає за захист даних користувачів Wi-Fi, містить кілька серйозних вразливостей, і тепер всі користувачі інтернету, які підключаються через цей вид бездротового з’єднання будинку, в офісі або в кафе, опинилися під загрозою. Зловмисники зможуть не тільки визначити пароль мережі, але і перевіряти активність користувачів і захоплювати всі види потоків інформації, в тому числі паролі і відео з веб-камер.

Принципово сам факт виявлення критичних вразливостей не означає, що атаки розпочнуться негайно, проте всі користувачі тепер під загрозою втрати даних. Ситуація може бути виправлена ​​тільки при оновленні систем безпеки. Зараз захищеними можуть відчувати себе тільки користувачі, які застосовують протокол HTTPS. Все те, що відправлено зі смартфона або ПК у вигляді звичайного тексту, знаходиться під загрозою перехоплення даних. Виходом із ситуації також можна назвати використання VPN (забороненої в Росії з 1 листопада, заборона торкнеться тільки заборонених сайтів).

Експлойт KRACK (Key Reinstallation Attacks) використовує деякі уразливості в протоколі безпеки WPA2, який найбільш часто зустрічається при ідентифікації користувачів в особистих і офісних мережах Wi-Fi. На даний момент йде швидке оновлення всіх систем безпеки для програмних і апаратних компонентів Wi-Fi мереж від виробників маршрутизаторів. До остаточного вирішення проблеми рекомендується утриматися від використання Wi-Fi для передачі секретних і / або строго конфіденційних даних.

Протокол WPA2 був введений ще 13 років тому і морально застарів, тому проблема повинна була виникнути рано чи пізно.

Почему люди все чаще выбирают квартиры в загородных комплексах, читайте в статье Лучшие виды от застройщика в Броварах.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *