Windows 8 Pro зі знижкою по купону за 15 доларів

Корпорація Microsoft анонсувала свою нову програму лояльності для користувачів Windows 7 з переходу на Windows 8. Так зване Windows 8 Offer поширюється на покупців нових комп’ютерів, що працюють на базі Windows 7. Згідно з даними пропозиції, разом з деякими моделями комп’ютерів, сертифікованих під Windows, корпорація буде пропонувати купон, що дає право придбати дистрибутив Windows 8 за 15 доларів. Термін дії програми також позначений: з червня 2011 по січень 2013 року. Нагадаємо, що сама Windows 8 побачила світ в жовтні. Відзначимо, що купони на пільгове або зовсім безплатне придбання Windows корпорація пропонує ще з часів виходу Windows Vista, правда в минулому Microsoft періодично роздавала покупцям такі купони безкоштовно. Нова програма діє для покупців Windows 7 Home Basic і старших. Також відзначимо, що програма працює тільки для приватних покупців, але не поширюється на бізнес та корпоративних покупців.

Три роки тому схожа програма вже була запущена для покупців ПК з передвстановленою Windows Vista, які купували нові комп’ютери напередодні релізу Windows 7. Ще раніше програма була запущена для покупців WindowsXP-комп’ютерів перед виходом Windows Vista.

У всіх випадках програма надавала можливість покупцеві без витрат або з дуже незначними затратами перейти на нову ОС. Деталі угод у кожному конкретному випадку кілька варіювалися, але суть пропозиції залишалася незмінною. Технічно, пропозицію необхідно для того, щоб продавці не відчували складнощів з реалізацією нинішніх моделей комп’ютерів напередодні виходу нової ОС.

На думку Стівена Бейкера, софтверного аналітика NPD Group, не має великого значення, чи буде поставлятися Windows 8 безкоштовно або з невеликою платою. “У споживачів коротка пам’ять. Навіть я не пам’ятаю особливостей минулої пропозиції Microsoft, тому майже всі покупці пропозицію, швидше за все, сприймуть як новинку. Вони будуть оновлюватися, якщо нова ОС буде підходити для роботи з їх завданнями. Якщо не буде, то ні безплатно, ні за гроші вони не будуть робити цього “, – упевнений він.

Купони та знижки на http://icoupons.ru/ino/lookfantastic-com/.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *