CarPlay – автомобіль в якості аксесуара для iPhone

Після того, як компанія Apple представила CarPlay – інтерфейс, що дозволяє використовувати смартфон для управління мультимедійними можливостями автомобіля, багато виробників транспортних засобів зацікавилися ним і використовували у своїх нових моделях. Пропонуємо вам короткий відеоогляд програмного забезпечення, який виглядає досить цікаво в порівнянні з більшістю інших бортових комп’ютерів. Перш за все варто відзначити, що для зручності водія більша частина команд виконується за допомогою голосу, а сенсорний дисплей виконує лише допоміжну функцію і дозволяє вибирати необхідні додатки, список яких на даний момент дещо обмежений.

Компания “Masterio” предлагает услуги по ремонту вашего жилья или офиса, нажмите чтобы прочитать больше о расценках на все виды ремонтных услуг.

Голосовий асистент Siri тут відіграє провідну роль і точно виконує всі вказівки. Так як за основу CarPlay взята iOS, то і більшість їх функцій збігаються, однак, деякі програми були перероблені під нові дисплеї, що особливо помітно при використанні навігаційної системи. На закінчення відзначимо, що машини, на які буде встановлено CarPlay, не є найдоступнішими, що є характерною рисою будь-якої продукції, до якої має відношення компанія Apple, а купуючи їх будьте готові до того, що для повноцінного використання бортового комп’ютера вам буде потрібно iPhone.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *