Прокладання кабельних мереж

netw

Монтаж-прокладання мереж, що включає в себе комплексні роботи з проектування локальної мережі сьогодні дуже важлива річ. І не дарма, адже давно минули ті часи, коли комп’ютери або телефони стояли в офісах розрізнено. Тому дуже важливо мати правильно функціонуючу локальну або комп’ютерну мережу на вашому підприємстві, і в цьому Вам допоможе монтаж-прокладання СКС.

Ми готові надати нашим клієнтам послуги з монтажу найрізноманітніших мереж, наприклад: комп’ютерні, слабкострумові, телефонні мережі. Грамотно поставлений монтаж мереж СКС дозволяє забезпечити найкращу швидкість всіх мережевих операцій. Прокладання СКС повинне проводитися тільки тими працівниками, які мають у цьому великий досвід.

Під монтажем мережі мається на увазі забезпечення безперебійної роботи вашої техніки. Завдяки йому забезпечується продуктивна робота вашого офісу, досягається максимальний результат в найкоротші терміни при мінімальних витратах. Неправильна робота, обслуговування або монтажлокальних мереж можуть привести до таких проблем, як труднощі з виходом в Інтернет, збоями в мережі і недостатньою швидкістю обміну даних між комп’ютерами. Компанія “Кластер-плюс” готова надати усіляку допомогу при реконструкції вже існуючої, або при створенні нової мережі з нуля.

Надійність передачі всіх даних буде ще одним безсумнівним плюсом на шляху до вирішення звернутися за даною послугою в “Кластер-плюс”. Висока якість мережі досягається не тільки за рахунок правильного проектування, а й шляхом максимально ефективної роботи працівників. Монтаж комп’ютерних мереж ведеться відповідно до загальноприйнятих світових стандартів, що гарантує його ефективну роботу, що виключає будь-які неполадки. Щоб досягти цього результату, інженери тестують мережу за допомогою спеціального обладнання. Таким чином, гарантується безперебійна служба мережі, як мінімум, протягом 25-30 років. Прокладання слабкострумових мереж – не менш важлива робота, адже тільки правильний, професійний підхід до нього може дозволити домогтися високих результатів. Він включає в себе створення таких важливих систем, як телефонія, інтернет, охоронні мережі, а також ТБ і радіо. Зрозуміло, тут не можна допускати ні єдиної помилки, і довіряти таку тонку роботу можна лише кваліфікованим фахівцям.

Завдання нашої компанії – забезпечити безперебійну роботу вашої техніки, і не тільки комп’ютерної, тому монтаж телефонних мереж також входить в наші обов’язки. Тепер у вас ніколи не виникне проблем зі зв’язком – будь-який дзвінок в будь-який час – це реальність. Ми готові здійснити всі ваші плани – в цьому і полягає наша робота.

Монтаж мережі – варіанти виконання

Найпоширеніший варіант – монтаж з нуля – тобто необхідно монтувати кабельні канали. По кабельних каналах прокладаються мережеві кабелі (при монтажі структурованої кабельної системи також прокладаються телефонні кабелі і, якщо необхідно, кабелі для систем відеоспостереження). Заключним етапом є підключення кабелів до комп’ютерних і телефонних розеток.

  Роботи з вже існуючою мережею

Наприклад у клієнта вже можуть бути змонтовані кабельні канали або інше мережеве обладнання. У такому варіанті наша фірма доводить всі роботи до кінця, підбираючи мережеве обладнання сумісне з раніше встановленими. Також “Кластер-плюс” пропонує техническое обслуживание кабельных сетей, це забезпечить безперебійну роботу вашої мережі.

  Роботи з WI-FI бездротовою мережею

Особливість встановлення і налаштування обладнання для бездротової мережі полягає в тому, що на відміну від провідної мережі основною частиною роботи є не встановлення обладнання, а проектування та налагодження мережі. Так як при налаштуванні бездротової мережі необхідно врахувати такі фактори як необхідна зона покриття, захищеність бездротової мережі і так далі.

  Комбінований спосіб застосування різних типів мереж.

Як правило спільно застосовуються провідні і бездротові локальні мережі, використовуючи переваги обох мереж.

Монтаж мережі під ключ

Дана послуга являє собою пакетну пропозицію яке складається з:
– Виконання проекту мережі за вимогами клієнта
– Закупівлі необхідних витратних матеріалів
– І виконання самих робіт по мережі
– З наступним тестуванням і маркуванням

Клієнту залишається тільки повідомити вихідні дані, необхідні для виконання монтажу, і погодити вартість виконання робіт. Все інше зроблять наші технічні фахівці.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *