Щ планується в новій версії?

Обговорення phpBB 4.0.x
Відповісти
Support
Адміністратор сайту
Контактна інформація:

Щ планується в новій версії?

Повідомлення Support » 01 лютого 2010, 09:36

Дійшли чутки, що в новій версії phpBB 4.0 планується реалізація ліегкої інтеграції з ріхноманітними CMS, зокрема Joomla.

Easy integration (wrapping) into third party software (e.g. CMS)
http://wiki.phpbb.com/PhpBB4/Programming

gcib
Контактна інформація:

Re: Щ планується в новій версії?

Повідомлення gcib » 08 грудня 2011, 20:18

Не думаю, що Joomla багато кому потрібна. Це дуже незручна та вимоглива до системних ресурсів серверу CMS. Якщо порівнювати її, скажімо, з CMS DLE (DataLife Engine), то різниця у швидкості та зручності просто разюча. Але, звісно, ця CMS відома тільки на просторах Росії, України та ще декількох держав радянського табору. Хоча вони вже виходять на міжнародний ринок, створивши версію у кодуванні UTF-8 з англійською мовою інтерфейсу.
Ще одним її недоліком є розповсюдження на основі платної ліцензії. Але ціна не така вже і велика - 70 у. о. за один сайт...
Скільки я вже працюю в Інтернет, а ще не доводилося зустрічати справжньої універсально та зручної CMS з безкоштовною ліцензією.
Drupal, на мою думку, також дуже незручний і громіздкий. Сайти на ньому працюють дуже повільно, якщо сервер має мінімальні параметри.
Тобто, економлячи на системі керування сайтом, отримуємо зайві витрати на хостінг. Але за CMS ви сплачуєте один раз, а за хостінг щорічно (або щомісячно).
Виключенням, на мою думку, є тільки форуми. оскільки саме безкоштовні форуми стали найпопулярнішими та найзручнішими серед інших. Крім phpBB є ще менш відомий, але теж досить попцлярний SMF (Simple Machines Forum), який багато в чому схожий з phpBB. А от комерційні скрипти форумів, як на мене, майже всі незручні і багато в чому поступаються відомим безкоштовним.
Особисто я використовою на майже на всіх свої сайтах саме DLE. Для конференцій phpBB використовую модуль від Stilch (www.stilch.ru), який дуже непогано себе зарекомендував.
Але наврядчі можна сподіватись, що у наступній версії phpBB буде вбудована підтримка DLE... :)
Взагалі був в мене один міст, але автор вже давно його не підтримує, тому довелось відмовитись. Оновлювати ж треба двигунці, а старий міст вже не підходить...
Востаннє редагувалось 20 серпня 2014, 12:40 користувачем gcib, всього редагувалось 1 раз.

KDit

Re: Щ планується в новій версії?

Повідомлення KDit » 15 грудня 2011, 03:12

Погоджуюсь, навіть деякі хостери наперед попереджують, що використання певних CMS на їх хостах заборонено, і сайти на такій технології будуть видалятись, оскільки чинять велике навантаження на сервер.

Відповісти

Хто зараз онлайн

Зараз переглядають цей форум: Немає зареєстрованих користувачів і 1 гість