Що планується в новій версії?

Обговорення phpBB 4.0.x
Відповісти
Аватар користувача
Support
Адміністратор сайту
Повідомлень: 231
З нами з: 03 грудня 2007, 23:34
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Що планується в новій версії?

Повідомлення Support »

Дійшли чутки, що в новій версії phpBB 4.0 планується реалізація ліегкої інтеграції з ріхноманітними CMS, зокрема Joomla.

Easy integration (wrapping) into third party software (e.g. CMS)
http://wiki.phpbb.com/PhpBB4/Programming
Аватар користувача
gcib
Повідомлень: 2
З нами з: 23 жовтня 2009, 15:49
Звідки: Київ (Україна)
Контактна інформація:

Re: Щ планується в новій версії?

Повідомлення gcib »

Не думаю, що Joomla багато кому потрібна. Це дуже незручна та вимоглива до системних ресурсів серверу CMS. Якщо порівнювати її, скажімо, з CMS DLE (DataLife Engine), то різниця у швидкості та зручності просто разюча. Але, звісно, ця CMS відома тільки на просторах Росії, України та ще декількох держав радянського табору. Хоча вони вже виходять на міжнародний ринок, створивши версію у кодуванні UTF-8 з англійською мовою інтерфейсу.
Ще одним її недоліком є розповсюдження на основі платної ліцензії. Але ціна не така вже і велика - 70 у. о. за один сайт...
Скільки я вже працюю в Інтернет, а ще не доводилося зустрічати справжньої універсально та зручної CMS з безкоштовною ліцензією.
Drupal, на мою думку, також дуже незручний і громіздкий. Сайти на ньому працюють дуже повільно, якщо сервер має мінімальні параметри.
Тобто, економлячи на системі керування сайтом, отримуємо зайві витрати на хостінг. Але за CMS ви сплачуєте один раз, а за хостінг щорічно (або щомісячно).
Виключенням, на мою думку, є тільки форуми. оскільки саме безкоштовні форуми стали найпопулярнішими та найзручнішими серед інших. Крім phpBB є ще менш відомий, але теж досить попцлярний SMF (Simple Machines Forum), який багато в чому схожий з phpBB. А от комерційні скрипти форумів, як на мене, майже всі незручні і багато в чому поступаються відомим безкоштовним.
Особисто я використовою на майже на всіх свої сайтах саме DLE. Для конференцій phpBB використовую модуль від Stilch (www.stilch.ru), який дуже непогано себе зарекомендував.
Але наврядчі можна сподіватись, що у наступній версії phpBB буде вбудована підтримка DLE... :)
Взагалі був в мене один міст, але автор вже давно його не підтримує, тому довелось відмовитись. Оновлювати ж треба двигунці, а старий міст вже не підходить...
Востаннє редагувалось 20 серпня 2014, 12:40 користувачем gcib, всього редагувалось 1 раз.
Аватар користувача
KDit
Повідомлень: 27
З нами з: 17 травня 2011, 12:20

Re: Щ планується в новій версії?

Повідомлення KDit »

Погоджуюсь, навіть деякі хостери наперед попереджують, що використання певних CMS на їх хостах заборонено, і сайти на такій технології будуть видалятись, оскільки чинять велике навантаження на сервер.
alicec51
Повідомлень: 1
З нами з: 22 березня 2018, 12:11

Re: Щ планується в новій версії?

Повідомлення alicec51 »

gcib писав: 08 грудня 2011, 20:18 Не думаю, що Joomla багато кому потрібна. Це дуже незручна та вимоглива до системних ресурсів серверу CMS. Якщо порівнювати її, скажімо, з CMS DLE (DataLife Engine), то різниця у швидкості та зручності просто разюча. Але, звісно, ця CMS відома тільки на просторах Росії, України та ще декількох держав радянського табору. Хоча вони вже виходять на міжнародний ринок, створивши версію у кодуванні UTF-8 з англійською мовою інтерфейсу.
Ще одним її недоліком є розповсюдження на основі платної ліцензії. Але ціна не така вже і велика - 70 у. о. за один сайт...
Скільки я вже працюю в Інтернет, а ще не доводилося зустрічати справжньої універсально та зручної CMS з безкоштовною ліцензією.
Drupal, на мою думку, також дуже незручний і громіздкий mutuelles Entreprise. Сайти на ньому працюють дуже повільно, якщо сервер має мінімальні параметри.
Тобто, економлячи на системі керування сайтом, отримуємо зайві витрати на хостінг. Але за CMS ви сплачуєте один раз, а за хостінг щорічно (або щомісячно).
Виключенням, на мою думку, є тільки форуми. оскільки саме безкоштовні форуми стали найпопулярнішими та найзручнішими серед інших. Крім phpBB є ще менш відомий, але теж досить попцлярний SMF (Simple Machines Forum), який багато в чому схожий з phpBB. А от комерційні скрипти форумів, як на мене, майже всі незручні і багато в чому поступаються відомим безкоштовним.
Особисто я використовою на майже на всіх свої сайтах саме DLE. Для конференцій phpBB використовую модуль від Stilch (www.stilch.ru), який дуже непогано себе зарекомендував.
Але наврядчі можна сподіватись, що у наступній версії phpBB буде вбудована підтримка DLE... :)
Взагалі був в мене один міст, але автор вже давно його не підтримує, тому довелось відмовитись. Оновлювати ж треба двигунці, а старий міст вже не підходить...
Ви абсолютно правильно. Але ми завжди повинні вибирати те, що є більш практичним і легким. В іншому випадку Drupal мені здається дуже хорошим.
Відповісти