Розділ по форуму

Отримайте допомогу з встановлення та використання phpBB 3.0.х
Відповісти
Аватар користувача
Shock
Повідомлень: 4
З нами з: 18 січня 2008, 19:40
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Розділ по форуму

Повідомлення Shock »

Пропоную зробити розділ "Пропозицій по форуму" та "Флейм". Немає де сказати думку про адміна)
Поки що пофлужу в цій темі, далі перенесіть, будь ласка.

Побачив такі, на мій погляд, недоліки:
1. Нажаль на сайті немає посилання на форум пхпбб.ком.юа. Попав сюди, здогадавшись про адресу. Дуже мало людей так зможуть попасти. Хоча, я так розумію, посилання на сайті ще не оформленні. (Додано згодом: посилання побачив. останны новини - на форумі. але прямого так і не знайшов.)
2. Немає розділів пропозицій, флейму, та пхпББ 2 на форумі. Це досить важливі розділи, щоб не засмічувати форум
Імхо, амінь!
Аватар користувача
MetaPsy
Повідомлень: 17
З нами з: 16 грудня 2007, 14:18
Звідки: Україна, Київ
Контактна інформація:

Re: Розділ по форуму

Повідомлення MetaPsy »

Так, дійсно ) а ще не вистачає *за життя* , *гумор*, та ще щось таке
Вчера - это история. Завтра - тайна. Настоящее - это дар. Жизнь есть волшебство, и вкус каждого момента неповторим

http://www.metapsy.org.ua/ - Тренинговый центр прогрессивных технологий человеческого изменения (Киев)
nazar
Повідомлень: 7
З нами з: 19 січня 2008, 18:23
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Розділ по форуму

Повідомлення nazar »

також хотілось би побачити розділ про 2.0.22 , я наразі сижу на двійці і поки на трійку переходити не збираюсь так як вона мене не влаштовує по функціональності, а по двійці міг би чимось і допомогти, тимиж перекладами ленг файлів модів (в мене їх стоїть добіса ;) )
Аватар користувача
weber
Повідомлень: 50
З нами з: 20 грудня 2007, 23:20
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Розділ по форуму

Повідомлення weber »

Підтримує Shocka.
nazar писав:також хотілось би побачити розділ про 2.0.22 , я наразі сижу на двійці і поки на трійку переходити не збираюсь так як вона мене не влаштовує по функціональності, а по двійці міг би чимось і допомогти, тимиж перекладами ленг файлів модів (в мене їх стоїть добіса ;) )
Функціональність в phpbb3 - не гірша, ніж в phpbb2. В тебе напевне купа модів стоїть. Ти порівнюй дефолтну інсталяцію, а не розкручену.
Кількість ленг файлів ніпрощо не говорить.
phpbb3 тим більше вже повністю перекладений.
Аватар користувача
Shock
Повідомлень: 4
З нами з: 18 січня 2008, 19:40
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Розділ по форуму

Повідомлення Shock »

Власне я трійкою, до версії 3-4 - користуватися не хочу)
Хоча мені 2.0.22 більше нравиться впринципі меншим функціоналом - не така зацяцькована, відлажена, більше модів. Тобто тей функціонал, який мені подобається в трійці немає. А на модах на двійку - є. А при цьому в трійці багато на мою думку зайвого.
Та ще й незвично.
Плюс більшість готових модів розрахована на РК, а не на Голд.
Імхо, амінь!
Аватар користувача
Shock
Повідомлень: 4
З нами з: 18 січня 2008, 19:40
Звідки: Київ
Контактна інформація:

Re: Розділ по форуму

Повідомлення Shock »

З іншої сторони - мені дуже подобається адмінка пхпББ3. Тобто безфреймова. Таку важко зробити на двійці? Потрібно буде пошукати моди
Імхо, амінь!
nazar
Повідомлень: 7
З нами з: 19 січня 2008, 18:23
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Розділ по форуму

Повідомлення nazar »

weber писав:Підтримує Shocka.
Функціональність в phpbb3 - не гірша, ніж в phpbb2. В тебе напевне купа модів стоїть. Ти порівнюй дефолтну інсталяцію, а не розкручену.
Кількість ленг файлів ніпрощо не говорить.
phpbb3 тим більше вже повністю перекладений.
я ж казав що модів добіса, дефолтну так не сперечаюсь трійка це дійсно великий прорив в перед.
про кількість ленг файлів я взагалі нічого не говорив ;) Ви мене не так зрозуміли
Shock писав: Тобто тей функціонал, який мені подобається в трійці немає. А на модах на двійку - є.
отожбо й воно, але з часом ситуація поміняється
Shock писав: Та ще й незвично.
але доволі зручно
Shock писав:З іншої сторони - мені дуже подобається адмінка пхпББ3. Тобто безфреймова. Таку важко зробити на двійці? Потрібно буде пошукати моди
бачив декілька модів, один навіть на ДХТМЛ
nazar
Повідомлень: 7
З нами з: 19 січня 2008, 18:23
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Розділ по форуму

Повідомлення nazar »

ще б попросив адміна прикрутити швидку відповідь, а то користуватися стандартною відповіддю це збочення :mrgreen:
Відповісти