Хто має стилі до 3 версії?

Все, що стосується стилів обговорюємо тут.
Аватар користувача
weber
Повідомлень: 50
З нами з: 20 грудня 2007, 23:20
Звідки: Львів
Контактна інформація:

Re: Хто має стилі до 3 версії?

Повідомлення weber »

^ARGON^ писав:в мене проблема, коли встановлюю новий стиль немає кнопок "Нова тема", "відповісти" і тд.
Як це виправити?
Переглянь малюнки стилю вручну. Можливо ці кнопки пропущено.
Також попробуй рефрешнути кеш і тему.
igor_gar
Повідомлень: 1
З нами з: 14 березня 2008, 16:00

Re: Хто має стилі до 3 версії?

Повідомлення igor_gar »

Підкажіть будь-ласка який стиль використовується на даному форумі, і де його можна знайти ?
Аватар користувача
Support
Адміністратор сайту
Повідомлень: 231
З нами з: 03 грудня 2007, 23:34
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Re: Хто має стилі до 3 версії?

Повідомлення Support »

стандартний prosilver, йде в комплекті з phpBB3.
Аватар користувача
orka13
Повідомлень: 2
З нами з: 29 січня 2008, 14:34

Re: Хто має стилі до 3 версії?

Повідомлення orka13 »

^ARGON^ писав:в мене проблема, коли встановлюю новий стиль немає кнопок "Нова тема", "відповісти" і тд.
Як це виправити?
Тому що ці кнопки працюватимуть якщо стиль йшов з комплектом українських\російських кнопок. 99% нових нестандартних стилів не мають підтримки наших мов. Як варіант, можна тупо папку “en” (\styles\prosilver\imageset\en\ ) скопіювати туда ж саме 2 рази, але назвати її вже uk \ ru і тоді при російській чи українській локалізації на форумі працюватимуть англійські кнопки.
Або можете спробувати з моїми повністю перекладеними стилями http://phpbb.com.ua/community/viewtopic ... p=137#p137
Якщо є знання фоторедактора, то можна кнопки переробити самому. Але на жаль я не стикався з .psd форматом оригіналів, тому просто тупо панькався і перемальовував гіфки. Якщо сподобалося, то можна і собі замовити якісь оригінальні.
Відповісти