Реєстрація доменів .ua

Правила української зони такі, що якщо ви хочете отримати доменне ім’я виду n.ua, то ви повинні мати Свідоцтво на ТМ, і саме на “n”, але ніяк не “n1” або “n2”. Причому інших варіантів просто немає. Є Свідоцтво на “n” – отримаєте n.ua, немає такого Свідоцтва, немає і n.ua. Домен ua без торгової марки неможливий! Вы можете заказать регистрацию торговой марки и зарегистрировать домен ua у нас в кратчайшие сроки.

ТЕРМІНИ І ВАРТІСТЬ

12 місяців. Звичайна, чи не прискорена реєстрація ТМ від дати подання Заявки і до отримання Свідоцтва займає близько 1 року. Десь через 9-10 місяців після подачі заявки приходить Рішення про реєстрацію ТМ. І ще пару місяців треба на публікацію і видачу Свідоцтва на Ваш знак. Вартість такої процедури реєстрації складається з: держбору за подачу заявки на реєстрацію (по 1000 грн за кожен клас реєстрації знака), вартості попередньої перевірки торгової марки, а також від наявності кольору у заявляється знака.

8-8,5 місяців. Для цього треба буде через 6 місяців після подачі заявки пройти процедуру прискореної експертизи. Вартість процедури в ці терміни точно так само залежить від кількості класів, вартості перевірки цієї торгової марки, наявності кольору, а також ще додасться вартість прискореної експертизи. Зауважимо, що у комбінованій ТМ прискорена експертиза буде коштувати дорожче.

4-4,5 місяця. Для цього теж треба буде відразу після подачі заявки почати процедуру прискореної експертизи. Триває сама прискорена експертиза 3 місяці. Вартість такої процедури реєстрації також залежить від кількості класів, наявності кольору і вигляду торгової марки (т.. Е. яка це буде: словесна або комбінована ТМ?).

Більш короткі терміни в Україні неможливі. Якщо точно: то можливі тільки для дуже особливих випадків у дуже особливих компаній і для партії влади.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *