Ріанна встановила рекорд з продажу музики у цифровому форматі

співачка Ріанна23-річна співачка Ріанна встановила абсолютний рекорд з продажу в цифровому форматі.

Згідно з опублікованими 6 січня 2012 року даними Nielsen Soundscan і Billboard усього Ріанна продала 47,5 мільйони цифрових копій своїх композицій. Свою кар’єру Ріанна розпочала лише в 2005 році.

На другому місці за кількість проданих композицій – гурт the Black Eyed Peas. Загалом вони змогли продати 42,4 мільйони цифрових копій їхніх творів. Емінем опинився на третьому місці за показником продажів своїх пісень з результатом 42,2 мільйони копій.

Співачка Леді Гага зайняла четверте місце  з 42 мільйонами проданих копій у цифровому форматі. Замикає п’ятірку лідерів кантрі-співачка Тейлор Свіфт.

Кеті Перрі, Ліл Вейн і Бейонсе займають місця з шостого по восьме відповідно. У десятку найуспішніших музикантів за кількістю продажів у цифровому форматі творів також увійшли Каньє Вест та Брітні Спірс.

Найбільш продаванішим у цифровому вигляді серед синглів усіх часів є I Gotta Feeling гурту the Black Eyed Peas. На даний момент продано 7,68 мільйона копій цього синглу, в той час як жоден сингл Ріанни в десятку найпродаваніших не потрапив.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *