Сайти-візитки

Створити “сайт візитку” – може практично кожен початківець веб – програміст, але наскільки вона відповідатиме загальноприйнятим стандартам, це вже інше питання. Сайт-візитка вимагає творчого підходу, однак, тут також треба знати і основні принципи створення сайтів, з чого складається сайт – візитка і як правильно його оформити.

Але спочатку, давайте розберемося, з чого починається створення сайту. Отже, перш ніж щось ліпити, необхідно осмислити основні цілі і завдання, без яких неможливо створити сайт. Тут треба чітко визначити, для чого потрібен сайт – візитка, яку інформацію він повинен нести в своєму змісті.
Щоб відповісти на це питання, слід подумати, для кого і для яких цілей буде використовуватися сайт-візитка.
• Сайт – візитка служить для представлення компанії або фірми;
• Сайт – візитка використовується для продажу певного виду товару за допомогою телефонного зв’язку;
• Сайт – візитка може представляти особисті сайти користувачів;
• Сайт – візитка часто служить портфоліо.
Залежно від обраної мети створення сайт – візитки, буде, залежить подальший план дій і варіанти реалізації поставленого завдання. Крім призначення, потрібно вирішити, на якій платформі, має бути розроблений сайт – візитка. Тут можуть бути використані наступні варіанти – Amiro, CMS, Html, Drupal, WordPress.
Після того як Ви виберете платформу, де буде грунтуватися сайт – візитка, можна доглядати відповідний шаблон або замовити його у фірмі, що займається створенням сайтів.
Вибрати шаблон для сайту – візитки дуже просто, оскільки різноманітність в інтернеті досить велика, а вартість дуже маленька. Єдина проблема – це тематика. Справа в тому, що будь-який сайт – візитка прив’язаний до певної теми, якої може і не бути серед стандартних шаблонів, або може не відповідати колірна гама. Крім того, Вам просто може не сподобатися жоден з можливих варіантів шаблонів.
Якщо Ви зіткнулися з однією з цих проблем, то вірним рішенням тут буде допомога професіоналів, для яких створення сайту – звична справа, а дизайн сайту – візитки – одна з найпростіших завдань.
Наступним кроком для створення сайту – візитки буде розробка текстового змісту, від якого залежить подальша розкрутка сайту. Цю роботу також можна доручити фірмі по створенню сайтів, щоб на професійному рівні були враховані всі моменти складання контенту, з використанням ключових слів і фраз.
Ну ось, мабуть, і все. Останнє, що Вам треба зробити – це вирішити, буде сайт – візитка виготовлена ​​фахівцями або власними силами. Серед величезної кількості веб-професіоналів можна виділити компанію Aweb-marketing – http://aweb-marketing.com.ua/. Тут вам з цим справді допоможуть. Гарних вам сайтів!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *