У Білорусі будуть штрафувати за перегляд іноземних сайтів

Білорусів почнуть штрафувати за перегляд і використання іноземного сегмента інтернету. Таку відповідальність передбачає закон Республіки Білорусь від 25 листопада 2011 № 317-3.

Поправки до Кодексу про адміністративні правопорушення зобов’язують білорусів використовувати тільки сайти, зареєстровані в національному сегменті мережі інтернет. Відповідний закон («Про внесення доповнень до Кодексу Республіки Білорусь про адміністративні правопорушення та Процесуально-виконавчий Кодекс Республіки Білорусь про адміністративні правопорушення») набирає чинності 6 січня 2012 року.

Як пише газета «Незалежна», штраф у еквіваленті від $ 40 до $ 125 загрожує тим, хто буде намагатися пропонувати свої товари та послуги, розміщуючи інформацію на небілоруських сайтах. У $ 125 обійдеться перегляд сайтів, заборонених на рівні держави. Стільки ж заплатять постачальники інтернет-послуг, якщо не вимнуть доступ до таких сайтів.

Якщо в пунктах колективного доступу не буде налагоджено контроль за відвідувачами (ідентифікація абонентських пристроїв і користувачів, зберігання інформації про них і відвіданих сайтів), їм доведеться заплатити штраф від $ 20 до $ 60.

Слідкувати за виконанням нових вимог уповноважені КДБ, МВС, КГК і податкові органи.

domain rush .

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *