BedJet 3 – клімат контроль для ліжка

BedJet 3 – це своєрідний кондиціонер для ліжок, в завдання якого входить забезпечення одночасного комфортного сну тим, хто любить прохолоду і тим, хто вважає за краще теплий “кокон” з покривала. Сумніваєтеся в ринковому успіху ковдри з підігрівом і охолодженням? Але ж уже є BedJet – попередня версія новинки. Десь три роки тому на Kickstarter вона зібрала 1363380 доларів США, при тому, що одиниця коштувала майже  200 доларів. На Amazon гаджет теж користується хорошим попитом, що і підштовхнуло стартап випустити оновлену версію пристрою.

Новинка зберегла за собою основну фішку цієї ковдри. Під ліжком захований значний вентиляційний блок. Якщо чоловік з дружиною воліють для сну різні температури, ховаючись єдиним покривалом, вони можуть одночасно підключати два блоки. Простіший варіант – використання двох ковдр.

Концепція гаджета подобається багатьом. Вона актуальна, наприклад, якщо людина вважає за краще спати в прохолоді, але не може собі дозволити кондиціонер в спальні. Вентилятор ж не може забезпечити належного комфорту на відміну від прохолодного ковдри посеред спекотного літа. Проводячи третину життя в ліжку, не варто економити на постільній білизні, матрацах і ліжках. А купивши одне BedJet 3, не доведеться ламати голову скільки і які ковдри знадобляться на різні сезони в році.

Зараз нове односпальне ковдру BedJet 3 пропонується придбати за 249 доларів США. Повноцінний же двоспальний варіант з двома вентиляційними блоками варто 559 доларів. Мобільний додаток для дистанційного керування пристроєм додається.

Что такое квартира комфорт-класса: разбираем на примере ЖК «Лесной квартал» в Броварах

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *