Ломбард

ЛОМБАРД http://alliancelombard.com/ – фінансова установа, Виключно видом ДІЯЛЬНОСТІ Якої є Надання на власний ризико ФІНАНСОВИХ кредитів фізичним особам за рахунок Власного або Залучення коштів, под заставу майна на визначеня рядків и под відсоток та Надання супутніх услуг ломбарду.Порядок реєстрації ломбарду.
– Ломбард, як и будь-яка фінансова установа реєструється в два етапу.
Перший – державна реєстрація Юридичної особини по місцю знаходження ломбарду.
Таку реєстрацію здійснюють Державні Реєстратори, что знаходяться у відповідніх державних адміністраціях.
Другий – реєстрація ломбарду, як фінансової установи, Шляхом Внесення відповідніх даніх до Реєстру ФІНАНСОВИХ установ, з подалі Отримання Свідоцтва про реєстрацію фінансової установи.
Така реєстрація здійснюється Національною комісією, что здійснює державне регулювання у сфере рінків ФІНАНСОВИХ услуг (Нацкомфінпослуг).Оганізаційно-правова форма ломбарду, як Юридичної особини
– Ломбард створюється У ФОРМІ ПОВНЕ ТОВАРИСТВО. Відповідно, слід враховуваті ті, что ВСІ учасники (засновника) Ломбарду несуть солідарну відповідальність за зобов’язаннями товариства усім Своїм Майні. Крім цього, особа может буті учасником Тільки одного ПОВНЕ ТОВАРИСТВО. Найменування Ломбарду винне містіті імена (найменування) всех его учасников, слова “повне товариство” або містіті имя (найменування) одного чи кількох учасников з доданням слів “і компанія”, а такоже слів “повне товариство”. Крім цього, в найменуванні винне буті слово «ломбард».Розмір Статутного капіталу ВСТАНОВЛЕНО законодавством
– Законодавство ВСТАНОВЛЕНО, что власний капітал ломбарду має становитися не менше чем 200.000 гривень на дату Подання заяви про внесення ІНФОРМАЦІЇ про нього до Державного Реєстру ФІНАНСОВИХ установ. (Розпорядж. Нацкомфінпослуг № 170).
– При створенні ломбарду фінансової встанови або у разі Збільшення розміру зареєстрованого статутного (Пайовий) Капіталу, Статутний (Пайовий) капітал винен буті сплачений у грошовій ФОРМІ та розміщеній на Банківських Рахунка комерційніх банків, Які є юридичними особами за законодавством України.
Вимоги до приміщення, де буде знаходітісь ломбард
– Орендованого приміщення винне буті площею не менше чем 5 квадратних метрів, у тому чіслі ОКРЕМЕ приміщення для зберігання заставлених майна, Яке повинною буті обладнання необхіднімі засобой безпеки, зокрема ОХОРОНИ сігналізацією та / або відповідною охороною.
Ломбард має право Здійснювати діяльність З НАДАННЯ ФІНАНСОВИХ услуг, Які зазначені в его установчо документах, у порядку, встановленому законодавством, Тільки после Внесення ІНФОРМАЦІЇ про нього до Реєстру ФІНАНСОВИХ установ та Отримання Свідоцтва про реєстрацію фінансової компании.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *