Оновлені ноутбуки MacBook Air і Mac Pro з MacOS X Mavericks

1370941672_1

На презентації WWDC 2013 не обійшлося і без участі оновленої “настільної” Mac OS X Mavericks. Із приємних дрібниць – додана підтримка декількох дисплеїв, з’явилися вкладки і теги в Finder. Було зроблено все для оптимізації роботи процесора і пам’яті, що дозволило збільшити автономність при роботі з ноутбуками. У Safari перегляд сторінок став ще більш плавним і з’явилася бічна панель із закладками і повідомленнями з Twitter. Як запевнили розробники – новий Safari працює швидше, ніж Firefox і Chrome. З’явилося сховище паролів iCloud Keychain з синхронізацією в хмару, оновився центр повідомлень з трансляцією повідомлень, надісланих на iOS-пристрої з можливістю відповісти прямо через вікно з оповіщенням. Так само оновився календар, додаток картографії та iBooks. Реліз OS X Mavericks запланований на осінь цього року.

1370942622_5

Крім анонсованих оновлених операційних систем iOS, MaxOS і абсолютно нового MacOS X Pro компанія Apple показала оновлену лінійку ноутбуків MacBook Air і Mac Pro. Всупереч очікуванням – ноутбуки не отримали сучасних Retina дисплеїв, за те оновилися процесори, графіка і накопичувач. У нових версіях встановлюються процесори 4 покоління Intel Core Haswell – Core i5 і i7 (залежно від комплектації) з графічним ядром Intel HD 5000. З’явилася підтримка бездротових мереж Wi-Fi 802.11ac, а обсяг твердотільного накопичувача стартує зі 128ГБ. Але найголовніше – це час автономної роботи! MacBook Air зразка 2013 здатний пропрацювати без підзарядки практично весь день. Якщо бути точним, то 11.6-дюймова модель пропрацює без підзарядки до 9 годин, а 13-дюймова – до 12 годин. Ноутбуки вже надійшли в продаж за ціною від $ 999 за MacBook Air 11 “і від $ 1099 за MacBook Air 13”.
Посетите “Масажный центр”, высококвалифицированные специалисты помогут вам определить частоту сеансов, подберут нужный вам массаж лефортово, определят нужную вам продолжительность курса.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *