Поспи півгодини за $12 – получить визу в Великобританию

Однією з найбільш частих проблем пересічних американців є недосип. У місцевих центрах, що займаються контролем і профілактикою захворювань, стверджують, що спати регулярно хоча б по вісім годин за добу виходить менш, ніж у чверті американців. Майже половина з них встигає поспати не більш ніж шість годин. Через брак сну депресії збільшуються і частішають, а концентрація і продуктивність знижуються. Rand Corporation провела два роки тому дослідження, яке показало, що недосип співробітників вартує Сполученим штатам 411 мільярдів доларів щороку. Мы поможем вам легко получить визу в Великобританию, оформить весь пакет необходимых документов.

У відповідь на це компанія Nap York чотири місяці тому відкрила в Нью-Йорку отсипальний салон. Тут кожному не виспався пропонують повернути сили, відновивши свіжість прямо під час обідньої перерви. Їм допоможе короткий сон в особливих капсулах-кімнатах. Але є і спеціальні крісла. У них відвідувачів укладають в правильну позу, простеживши, щоб ноги були на рівні голови, а потім забезпечують темряву і тишу, комфортну для сну. Півгодинна сон оцінений в $ 12.

Спочатку компанією було встановлено в салоні тільки сім крісел. Але попит моментально перевищив пропозицію. В даний час тут є 29 сонних капсул. Далі Nap York планує установку підвісних гамаків. У них дрімота протягом півгодини обійдеться в 15 доларів США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *