Вирощування овочів на підвіконні

Багато овочівників-аматорів в кімнатних умовах на підвіконні або на пересувному столику успішно вирощують сіянці і розсаду огірка, помідора, качанового салату, білокачанної капусти і цвітної капусти та інших овочевих культур, дотримуючись прийнятих для своєї кліматичної зони термінів. Прийоми підготовки насіння до посіву в цьому випадку звичайні. Що стосується температури, то до сходів (в будь-якому місці, у тому числі і в слабо освітленому) її підтримують у межах 18-25 ° С, а після появи сходів, коли ящики з сіянцями виставляють до світла, знижують до 10-16 ° С залежно від культури.
Через три-п’ять днів після того, як з’явилися сходи стануть міцними і кремезними, температурурначінают поступово підвищувати. Конкретніше про вирощування розсади окремих культур дивіться у відповідних обробив. Сіянці, розпікувати в горщики, і розсаду в теплі весняні дні виносять на сонячну терасу, веранду або навіть на вулицю в захищене від холодного вітру місце у південного боку будинку чи сараю. На ніч їх повертають в тепле місце. Так зазвичай загартовують розсаду, яку припускають висадити в парники, тунелі або у відкритий грунт.

Отримання добре розвиненою розсади овочевих культур вимагає від городника великого мистецтва. Потрібно прагнути оволодіти ним досконало. Спочатку калібрують і відбирають найбільш важкі повновагі насіння, протруюють, знезаражують, потім прогрівають або прохолажівают загартуванням. Дії знижених температур насіння піддають, коли вони злегка проростуть, підвищених, коли сухі, змінних температур, коли 5-10% насіння з партії почне проростати.
Майже всю розсаду вирощують на сіянці з подальшою пікіровкою їх у розсадні горщики. При вирощуванні сіянців огірка, помідора і інших культур використовують свіжозаготовленої грунти (одна частина грунтової грунту, дві частини перегною, одна частина піску, іноді з додаванням торфу або тирси), що не містять збудників хвороб і личинок шкідників. Для отримання хороших сіянців і розсади величезне значення має температурний режим. Щоб забезпечити швидке і дружне проростання насіння від посіву до появи сходів підтримують високу температуру – 23-28 ° С. Після появи сходів на п’ять-сім днів температуру різко знижують. Вона повинна бути днем ​​для огірка 18 ° С, для помідора 15, для качанового салату 10, вночі відповідно, 15, 10 і 8 ° С.

Насіння усіх популярних культур можна придбати в інтернет-магазині magazin-semena.

Надалі для розсади встановлюють наступний температурний режим: в сонячні дні для огірка – 25-26 ° С, для помідора – 19-25, для качанового салату – 18-20 ° С. У похмурі дні температуру знижують приблизно на 3-5 ° С. Вночі підтримують температуру для огірка в межах 17-18 ° С, для помідора – 10-15, для салату – 8-10 ° С.
Після висадки на постійне місце розсади огірка рослини поливають, підв’язують, підгодовують, формують з урахуванням особливостей сорту. Полив краще проводити вдень водою, підігрітою до 25-30 ° С; від холодної води або при зниженні температури повітря культура огірка хворіє прикореневій гниллю, опадають перші жіночі (утворюють плід) квітки або формуються потворні плоди.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *