Apple iOS 7

Apple вирішила в новій версії iOS зробити повний редизайн. Дизайн став більш “плоским”, іконки стали більш соковиті і барвисті, змінилася і типографіка: замість звичайної Helvetica в операційній системі тепер повсюдно використовується шрифт Helvetica Neue. Але дизайн – це далеко не все, що змінилося в новій версії операційної системи: у iOS нарешті з’явилася справжня багатозадачність, усі додатки для спілкування отримуватимуть у тлі самі повідомлення, а не push-повідомлення про них, новий центр повідомлень, центр управління , AirDrop, оновлений браузер і камера, але про все по порядку …

Запишитесь на курсы 3d max, закончив их вы получите сертификат и сможете найти достойную работу.

Центр управління

Нова функція Control Center («Центр управління») являє собою напівпрозору панельку, яка виїжджає знизу і об’єднує кнопки управління плеєром, вимикачі бездротових інтерфейсів, ліхтарик і інші часто використовувані функції.

Центр повідомлень

Центр повідомлень в iOS 7 не просто змінився зовні, а й отримав нову функціональність. По-перше, його тепер можна викликати з екрану блокування, а по-друге, на ньому з’явилися окремі закладки для повідомлень, що відносяться до сьогоднішнього дня (подій календаря і т.п.), і пропущених подій.

AirDrop

AirDrop – це фірмовий протокол Apple для швидкого обміну файлами по Wi-Fi, який не потребує точки доступу і вперше з’явився в Mac OS X 10.7. Тепер Apple вирішила додати цю функціональність і в iOS 7. AirDrop буде працювати тільки на iPhone 5, iPad 4 і iPad mini.

Safari

Браузер Safari в iOS 7 отримав повноекранний режим, уніфіковану адресний рядок, новий тривимірний інтерфейс перемикання між закладками і нові соціальні функції (включаючи можливість поділитися посиланнями зі «Списку читання»).

Камера

Камера в iOS 7 отримала можливість перемикатися між режимами простим свайпом по екрану, а також вбудовані фільтри як в Instagram і співвідношення сторін 1:1.

Сумісність

Вся ця краса буде доступна користувачам iPhone 4/4S/5, iPod touch 5-го покоління і iPad 2/mini/Retina. Традиційно для Apple, iOS 7 стане доступна користувачам восени цього року, а розробники можуть встановити бета-версію iOS 7 вже зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *