Інформація щодо закриття проекту phpBB 2

Прочитайте перед тим, як розміщувати повідомлення!
Відповісти
Аватар користувача
Support
Адміністратор сайту
Повідомлень: 227
З нами з: 03 грудня 2007, 23:34
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Інформація щодо закриття проекту phpBB 2

Повідомлення Support »

phpBB Group повідомила про свої плани щодо закриття проекту phpBB 2.0.x.

Починаючи з 1 жовтня 2008 года, посилання на завантаження phpBB 2.0.x буде видалено з сторінок офіційного сайту phpBB.com. Усі бажаючі зможуть завантажити phpBB 2.0.x з сайту sourceforge.net.

Починаючи з 1 січня 2009 года, проект phpBB 2.0.x буде офіційно закрито та активна підтримка цього продукта надаватись не буде. Підтримку конвертування 2.0.x в 3.0.x буде продовжено.

Усунення проблем безпеки, при необхідності, буде здійснюватись до 1 лютого 2009 року.

Починаючи з 1 липня 2008 року модифікації для phpBB2 не будуть більше прийматись до бази модифікацій. Оновлення модифікацій phpBB2, які виправляють помилки, пов'язані з безпекою будуть продовжувати прийматись. Форуми [2.0.x] MOD Writers Discussion та [2.0.x] MOD Requests будуть доступними лише для переглядуy. В [2.0.x] MODs in Development буде дозволено лише відповіді на існуючі теми, створення нових тем буде заблоковано. Форум [2.0.x] MOD Database Releases не зміниться і буде продовжувати свою роботу як і до цього.

З 1 лютого 2009 усі нові модифікації phpBB2 не будуть більше вноситись до бази модифікацій. Модифікації [2.0.x] в процесі розробки та релізи [2.0.x] модифікацій будуть доступними лише для читання.

З 1 травня 2009 року усі форуми буде закрито і приховано для публічного перегляду. Усі завантаження модифікацій phpBB2 буде видалено з офіційного сайту.

Автори, які хочуть перенести свої модифікації в phpBB3 можуть скористатись 3.0 Modifications forums на офіційному сайті для отримання допомоги у цьому.

Причиною раннього закриття проекту стало рішення PHP Group про закриття PHP 4. phpBB 2.0 в основному працює на базі PHP 4, і phpBB Group вважає недоцільними встановлення користувачами непідтримуваної версії PHP для функціоування phpBB.

Команди phpBB Group додатково повідомлять про свої плани щодо закриття проекту phpBB 2.0.x.

Відповісти