Вийшов новий реліз phpBB 3.0.12

Прочитайте перед тим, як розміщувати повідомлення!
Відповісти
Аватар користувача
Support
Адміністратор сайту
Повідомлень: 227
З нами з: 03 грудня 2007, 23:34
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Вийшов новий реліз phpBB 3.0.12

Повідомлення Support »

Шановні користувачі phpBB!
 
Ми раді оголосити про випуск PHPBB 3.0.12 під умовною назвою: "Richard 'D¡cky' Foote" . Ця версія виправляє ряд помилок без додавання нових можливостей. Оновлений список ботів, покращена сумісність з останніми версіями PHP, додана підтримка повнотекстового пошуку MySQL для таблиць типу InnoDB для тих версій MySQL, які забезпечують даний функціонал . Лексема LOCAL_URL для користувацьких BBCode була вдосконалена для того, щоб її робота більше відповідала опису. Якщо у вас є користувацькі BBCode, що використовують дану лексему, необхідно перевірити їх нормальну роботу, і при необхідності замінити лексему на RELATIVE_URL. Модератори більше не користуються привілеєм відправлення повідомлень без схвалення, відповідне право доступу "Може розміщувати повідомлення без схвалення" поширено на них так само, як і на інших користувачів. Також додано обмеження на довжину паролів для економії ресурсів при їх перевірці на сервері.
Рекомендуємо оновити вашу інсталяцію phpBB якомога швидше. Повідомлення про помилки для більш старих версій не будуть братися до уваги, будь-ласка, переконайтеся, що ви оновились, перш ніж відправити повідомлення про помилку.

Інструкція з установки
 
Короткі пояснення, як встановити phpBB та оновити описані у файлі install.html, будь-ласка, переконайтесь, що прочитали його.

Завантажити версію 3.0.12 ви можете зі сторінки http://www.phpbb.com.ua/downloads/

Відповісти