Вийшла нова версія phpBB 3.1.2

Прочитайте перед тим, як розміщувати повідомлення!
Відповісти
Аватар користувача
Support
Адміністратор сайту
Повідомлень: 227
З нами з: 03 грудня 2007, 23:34
Звідки: Lutsk
Контактна інформація:

Вийшла нова версія phpBB 3.1.2

Повідомлення Support »

Вийшов phpBB 3.1.2, призначений для вирішення більше 30 різних питань функціонування phpBB починаючи з версії 3.1.0: безліч поліпшень, а також дві некритичні уразливості, виявлені власними силами. Просимо оновити ваші форуми на базі phpBB 3.1.

Вирішені проблеми з перенаправленням на некоректні адреси URLs зі сторінок підтвердження, що виникли при усуненні уразливості у версії 3.1.1. Велике число виправлених помилок і поліпшень, пов'язаних з процесом оновлення з версії phpBB 3.0 Olympus до версії 3.1 Ascraeus. Можна з упевненістю сказати, що тепер оновлення відбувається нормально для всіх бажаючих.
 
При виконанні специфічних запитів за допомогою заголовка XMLHttpRequest існувала можливість нескінченного зациклення скриптів phpBB, що могло призвести до споживання значної кількості серверних ресурсів. Крім того, несумлінні автори розширень мали можливість додавати додаткову HTML розмітку в модулі адміністрування розширень через систему перевірки версій, і використовувати це в своїх інтересах. У будь-якому випадку, рекомендується встановлювати тільки розширення з бази даних phpBB на сайті http://www.phpbb.com, так як вони проходять перевірку на безпеку з боку команди перед опублікуванням.
 
Як завжди, доступний для завантаження русифікований пакет.
Також окремо доступний пакет русифікації на офіційному сайті.
  
Обговорити новину можна у відповідній темі на нашому форумі.

Дякуємо, що ви з нами.
The phpBB Team і команда офіційної української підтримки phpBB Ukraine.

Відповісти