Сторінка 1 з 1

Вихід нової версії phpBB 3.1.5

Додано: 01 липня 2015, 10:02
Support
Шановні користувачі phpBB!


Ми раді оголосити про випуск версії phpBB 3.1.5. Даний реліз усуває одну проблему, пов'язану з правами доступу до вмісту, і багато помилок в роботі, а також містить нові події ядра для надання ще більших можливостей авторам розширень.

phpBB Group дякує користувача 5hocK за повідомлення про те, що в phpBB 3.1.4 була можливість появи заголовка повідомлення із закритого форуму в списку заголовків останніх повідомлень на головній сторінці. Це могло статися у випадку, якщо захищений паролем подфорум мав відкритий батьківський форум, або у випадку. коли користувач мав право бачити захищений подфорум, за відсутності права читання повідомлень у ньому. рекомендується налаштувати форумні права доступу груп в захищених паролем форумах для виключення такої можливості.

Даний реліз також використовує необхідний HTML атрибут для відключення функції автоматичного заповнення полів для введення паролів. Паролі, необхідні для аутентифікації в сторонніх сервісах, таких, як поштові та XMPP сервери, більше не будуть використані в якості значень для заповнення полів з паролями в адміністраторському розділі - спасибі Foritfy Open Source Review за запропоноване удосконалення.

 
Увага: можливі попередження про конфлікти в файлах, що містяться в папці docs, при використанні пакету автоматичного оновлення. У цьому випадку рекомендується вирішення конфліктів шляхом вибору опції «Не об'єднувати - використовувати новий файл".