Apple зробить додатки для iOS доступними на ПК з macOS

У наступному році компанія Apple запланувала провести кардинальні зміни у взаємодії операційних систем іOS і macOS. В даний час в магазині додатків App Store для смартфонів і планшетів пропонується набагато більший асортимент, ніж для фірмових комп’ютерів на macOS. Крім того, розробники повинні проектувати і створювати додатки для кожної групи пристроїв окремо. З огляду на, що ринок користувачів iPhone у багато разів більше кола користувачів з інших сімейств Apple, на розробку додатків для них не витрачають ні час, ні гроші. Однак незабаром ситуація зміниться в кращу сторону.

Існує інформація, що розробники компанії Apple в 2018 році будуть створювати єдині додатки для операційних систем іOS і macOS, що працюють з використанням тачпадів, мишок чи сенсорних екранів. Проект називається Marzipan і об’єднає іPhone, іPad і комп’ютери Mac. Безпеку та моніторинг мережі, оптимізацію трафіку корпоративної мережі забезпечать комутатори Cisco 3650.

Така інтеграція вирішить багато проблем, на які скаржаться споживачі, що використовують комп’ютери Mac. Так, Twitter для Mac не оновлюється вже тривалий час, а на iPhone і iPad регулярно виходять нові версії. І всередині компанії Apple ситуація не краща – з виходом iOS 11 магазин App Store зазнав сильних змін, а магазин додатків для Мас не оновлюється вже з 2014 року.

Сам механізм інтеграції додатків невідомий, немає і дати початку роботи нових правил. Однак, з огляду на кардинальний характер нововведень, швидше за все оновлення відбудеться на щорічній конференції розробників WWDC2018.

Виявлена критична уразливість Wi-Fi-мереж в усьому світі

За заявою фахівців, протокол шифрування, що відповідає за захист даних користувачів Wi-Fi, містить кілька серйозних вразливостей, і тепер всі користувачі інтернету, які підключаються через цей вид бездротового з’єднання будинку, в офісі або в кафе, опинилися під загрозою. Зловмисники зможуть не тільки визначити пароль мережі, але і перевіряти активність користувачів і захоплювати всі види потоків інформації, в тому числі паролі і відео з веб-камер.

Принципово сам факт виявлення критичних вразливостей не означає, що атаки розпочнуться негайно, проте всі користувачі тепер під загрозою втрати даних. Ситуація може бути виправлена ​​тільки при оновленні систем безпеки. Зараз захищеними можуть відчувати себе тільки користувачі, які застосовують протокол HTTPS. Все те, що відправлено зі смартфона або ПК у вигляді звичайного тексту, знаходиться під загрозою перехоплення даних. Виходом із ситуації також можна назвати використання VPN (забороненої в Росії з 1 листопада, заборона торкнеться тільки заборонених сайтів).

Експлойт KRACK (Key Reinstallation Attacks) використовує деякі уразливості в протоколі безпеки WPA2, який найбільш часто зустрічається при ідентифікації користувачів в особистих і офісних мережах Wi-Fi. На даний момент йде швидке оновлення всіх систем безпеки для програмних і апаратних компонентів Wi-Fi мереж від виробників маршрутизаторів. До остаточного вирішення проблеми рекомендується утриматися від використання Wi-Fi для передачі секретних і / або строго конфіденційних даних.

Протокол WPA2 був введений ще 13 років тому і морально застарів, тому проблема повинна була виникнути рано чи пізно.

Почему люди все чаще выбирают квартиры в загородных комплексах, читайте в статье Лучшие виды от застройщика в Броварах.

Кишеньковий онлайн-перекладач від Baidu

Китайська компанія Baidu розробляє універсальний голосовий перекладач, який допоможе туристам розуміти усну мову місцевого населення шляхом перекладу її в режимі реального часу на рідну мову мандрівника. Крім того, 140-грамовий гаджет зможе роздавати Wi-Fi і підключатися до мобільних мереж, найпоширеніших в світі операторів, що гарантує виробу незалежність від інших пристроїв. Новинку точку доступу -онлайн перекладач відразу після виходу можна буде замовити в інтернет-магазині usb-modem.com.ua, де представлено широкий асортимент 3G-модемів та точок доступу. На сайті usb-modem.com.ua підключити мобільний інтернет, від операторів Київстар, Водафон та Лайфсел, Ви маєте можливість після безкоштовних консультацій з професіоналами у сфері бездротового інтернету.

На відміну від мобільних додатків, що виконують ту ж функцію, розробка Baidu завжди готова до роботи, а витрата заряду акумулятора буде дуже економічною, адже в порівнянні зі смартфоном гаджет не буде втрачати енергію на геолокацію, роботу ОС та інше. До того ж туристу не доведеться діставати мобільний апарат, що, до речі, важливо для безпеки в не самих спокійних районах, популярних сьогодні у мандрівників.

Пристрій можна буде як купити, так і взяти напрокат. З яких мов і на які воно зможе переводити, не уточнюється. Немає поки і точної дати початку продажів, як і живого зображення гаджета, тільки рендер. Передбачається, що спочатку компактний електронний синхроніст набуде поширення серед китайських і англомовних туристів.

Любителі фантастики пам’ятають, що саме такі прилади були у героїв Стартрек. Можливо, розробники і далі будуть черпати натхнення з знаменитих кінофільмів. Експерти вважають, що компактні електронні перекладачі нового покоління, реалізовані в різному форматі, з часом замінять синхроністів. Так, нещодавно були представлені бездротові навушники Pilot від стартапу Waverly Labs, аналогічного формату оффлайн-перекладач ILI і схоже на аксесуар героїв кінофільму «Автостопом по галактиці» автономний пристрій One2One для передачі перекладу іноземної мови відразу в вухо.

Logitech Craft – клавіатура з функціональними смарт-перемикачем

Компанія Logitech анонсувала випуск флагманської бездротової клавіатури Craft з розумним перемикачем під назвою “Корона”, що надає моментальний доступ до специфічних інструментів різних програм в стилі контролера Microsoft Dual.

Як повідомляє виробник, взаємодіючи з “Короною” користувач швидко зможе відрегулювати яскравість / насиченість / контраст зображення, налаштувати діаграми, поміняти шрифт і так далі. Попередня установка офіційних профілів виконує роботи з фоторедакторами, текстовими редакторами і таблицями максимально комфортною. Інтелектуальна підсвічування клавіш змінюється, реагуючи на рівень освітленості в приміщенні.

Підключити модель до комп’ютера або ноутбуку можна за допомогою порту USB або по бездротовому зв’язку Bluetooth. Завдяки кнопці Easy-Switch є можливість перемикатися між будь-якими трьома пристроями.

Старт продажів в Україні намічений на цей місяць. Орієнтовна ціна флагманської новинки від Logitech складе 6 тисяч гривень. Вигідні пропозиції по купівлі бізнес-доменів biz.ua для компаній, які ведуть свою діяльність в Україні пропонує компанія 2Домейнс. Домен може бути зареєстрований, як компанією, так і приватною особою, в даному плані немає жодних обмежень.

Робот-паркувальник STAN

Одна з найбільш неприємних, що вимагає витрат часу і нервів, операція – парковка автомобіля тепер може бути покладена на плечі безпілотних паркувальників. Розроблений французькою компанією Stanley Robotics робот здатний самостійно припаркувати транспортний засіб клієнта. Така послуга допоможе зберегти водієві час і найголовніше – уберегти від стресів, пов’язаних з вибором паркувального місця і самим процесом парковки. Покращити шумоізоляцію автомобіля вам допоможуть професіонали з Хаммер-центр – https://www.hammer-center.com.ua/services/Shumoizoljacija.html, після проведених робіт вам більше не будуть надокучати дорожній шум, шум роботи двигуна та скрипи в салоні.

Технологія автоматизованої парковки за допомогою робота Stan виглядає наступним чином. Автомобіль заганяється в спеціальний бокс і залишається там навіть без ключів в запалюванні, потім водій підтверджує бажання залишити транспортний засіб із зазначенням часу паркування. Робот Stan, обладнаний підйомником, транспортує машину на парковку, піднімаючи його над поверхнею землі. У зазначений водієм час паркувальник Stan подасть авто до виїзду з парковки. Для підвищення швидкості обробки замовлень і в залежності від величини парковки можлива робота декількох незалежних роботів.

Компанія Stanley Robotics, заснована в 2015 році, активно займається реалізацією великих інвестиційних проектів по впровадженню автоматизованих парковок. В аеропорту Шарля де Голля (Париж) вже ведуться досить успішні випробування такої системи. Робот Stan повністю електрифіковано і поодинці зможе припаркувати і повернути пасажирам назад до 30 тисяч авто на рік. Крім іншого, на автоматичній стоянці значно економиться площа, так як авто можна встановлювати щільно один до одного, зважаючи на відсутність необхідності у відкритті дверей.

 

Робот-пилосос Roomba перетвориться в шпигуна

Зручно, коли за чистотою підлоги в будинку стежить спеціалізований робот. Перші моделі були не дуже вправні, рухалися хаотично в пошуках бруду і пилу, але їх послідовники оснастили камерами і розумними датчиками, що дозволяють створити віртуальну карту приміщення. Підсумок – прибирання проходить ефективно і за оптимальним маршрутом. Все чудово, але надійшло офіційну заяву керівництва компанії з виробництва роботів, що відомості, отримані “розумними” помічниками будуть продаватися.

Гучну заява зробив Колін Енгл, який очолює компанію iRobot. Які ж дані може збирати Roomba для подальшого продажу? Машину цікавить все, що пов’язано з територією прибирання – розміри кімнат, які предмети є і відстань між ними. Заказ индивидуальной корпусной мебели в Харькове. Широкий ассортимент готовых решений, профессиональный подход, грамотные решения. Изготовление корпусной мебели – наша специализация, обращайтесь к лучшим – http://gekamebel.com.ua/.

Зібрана інформація може зацікавити Apple, Amazon і Google. Саме з ними керівництво iRobot планує укласти взаємовигідні контракти, самі компанії від коментарів відмовилися. Карти, створені роботом-пилососом, дозволять краще орієнтуватися іншим смарт-гаджетів. Колін Енгл зазначив, що продаж карт без дозволу власника Roomba виключена. До того ж клієнти мають право можуть відмовитися від передачі будь-яких даних про себе або досить не підключати пилосос до інтернету. Але засновник iRobot впевнений, що багато хто погодиться на збір даних, оскільки це дозволить розширити функціонал “розумних” помічників. До слова, формальний дозвіл на збір інформації у компанії вже є. Це прописано в призначеному для користувача угоді, яке найчастіше залишається поза увагою покупців.

Невідомо, чим закінчиться історія з роботами-пилососами. Звичайно, сам факт шпигунства з боку машини насторожує. А стежити за користувачем сьогодні може і телевізор, і смартфон, і навіть секс-іграшка, оснащена спеціальними датчиками. Та й відеокамери, встановлені вдома для безпеки і мають доступ до мережі, можуть бути уразливі.