Кишеньковий онлайн-перекладач від Baidu

Китайська компанія Baidu розробляє універсальний голосовий перекладач, який допоможе туристам розуміти усну мову місцевого населення шляхом перекладу її в режимі реального часу на рідну мову мандрівника. Крім того, 140-грамовий гаджет зможе роздавати Wi-Fi і підключатися до мобільних мереж, найпоширеніших в світі операторів, що гарантує виробу незалежність від інших пристроїв. Новинку точку доступу -онлайн перекладач відразу після виходу можна буде замовити в інтернет-магазині usb-modem.com.ua, де представлено широкий асортимент 3G-модемів та точок доступу. На сайті usb-modem.com.ua підключити мобільний інтернет, від операторів Київстар, Водафон та Лайфсел, Ви маєте можливість після безкоштовних консультацій з професіоналами у сфері бездротового інтернету.

На відміну від мобільних додатків, що виконують ту ж функцію, розробка Baidu завжди готова до роботи, а витрата заряду акумулятора буде дуже економічною, адже в порівнянні зі смартфоном гаджет не буде втрачати енергію на геолокацію, роботу ОС та інше. До того ж туристу не доведеться діставати мобільний апарат, що, до речі, важливо для безпеки в не самих спокійних районах, популярних сьогодні у мандрівників.

Пристрій можна буде як купити, так і взяти напрокат. З яких мов і на які воно зможе переводити, не уточнюється. Немає поки і точної дати початку продажів, як і живого зображення гаджета, тільки рендер. Передбачається, що спочатку компактний електронний синхроніст набуде поширення серед китайських і англомовних туристів.

Любителі фантастики пам’ятають, що саме такі прилади були у героїв Стартрек. Можливо, розробники і далі будуть черпати натхнення з знаменитих кінофільмів. Експерти вважають, що компактні електронні перекладачі нового покоління, реалізовані в різному форматі, з часом замінять синхроністів. Так, нещодавно були представлені бездротові навушники Pilot від стартапу Waverly Labs, аналогічного формату оффлайн-перекладач ILI і схоже на аксесуар героїв кінофільму «Автостопом по галактиці» автономний пристрій One2One для передачі перекладу іноземної мови відразу в вухо.

Logitech Craft – клавіатура з функціональними смарт-перемикачем

Компанія Logitech анонсувала випуск флагманської бездротової клавіатури Craft з розумним перемикачем під назвою “Корона”, що надає моментальний доступ до специфічних інструментів різних програм в стилі контролера Microsoft Dual.

Як повідомляє виробник, взаємодіючи з “Короною” користувач швидко зможе відрегулювати яскравість / насиченість / контраст зображення, налаштувати діаграми, поміняти шрифт і так далі. Попередня установка офіційних профілів виконує роботи з фоторедакторами, текстовими редакторами і таблицями максимально комфортною. Інтелектуальна підсвічування клавіш змінюється, реагуючи на рівень освітленості в приміщенні.

Підключити модель до комп’ютера або ноутбуку можна за допомогою порту USB або по бездротовому зв’язку Bluetooth. Завдяки кнопці Easy-Switch є можливість перемикатися між будь-якими трьома пристроями.

Старт продажів в Україні намічений на цей місяць. Орієнтовна ціна флагманської новинки від Logitech складе 6 тисяч гривень. Вигідні пропозиції по купівлі бізнес-доменів biz.ua для компаній, які ведуть свою діяльність в Україні пропонує компанія 2Домейнс. Домен може бути зареєстрований, як компанією, так і приватною особою, в даному плані немає жодних обмежень.

Робот-паркувальник STAN

Одна з найбільш неприємних, що вимагає витрат часу і нервів, операція – парковка автомобіля тепер може бути покладена на плечі безпілотних паркувальників. Розроблений французькою компанією Stanley Robotics робот здатний самостійно припаркувати транспортний засіб клієнта. Така послуга допоможе зберегти водієві час і найголовніше – уберегти від стресів, пов’язаних з вибором паркувального місця і самим процесом парковки. Покращити шумоізоляцію автомобіля вам допоможуть професіонали з Хаммер-центр – https://www.hammer-center.com.ua/services/Shumoizoljacija.html, після проведених робіт вам більше не будуть надокучати дорожній шум, шум роботи двигуна та скрипи в салоні.

Технологія автоматизованої парковки за допомогою робота Stan виглядає наступним чином. Автомобіль заганяється в спеціальний бокс і залишається там навіть без ключів в запалюванні, потім водій підтверджує бажання залишити транспортний засіб із зазначенням часу паркування. Робот Stan, обладнаний підйомником, транспортує машину на парковку, піднімаючи його над поверхнею землі. У зазначений водієм час паркувальник Stan подасть авто до виїзду з парковки. Для підвищення швидкості обробки замовлень і в залежності від величини парковки можлива робота декількох незалежних роботів.

Компанія Stanley Robotics, заснована в 2015 році, активно займається реалізацією великих інвестиційних проектів по впровадженню автоматизованих парковок. В аеропорту Шарля де Голля (Париж) вже ведуться досить успішні випробування такої системи. Робот Stan повністю електрифіковано і поодинці зможе припаркувати і повернути пасажирам назад до 30 тисяч авто на рік. Крім іншого, на автоматичній стоянці значно економиться площа, так як авто можна встановлювати щільно один до одного, зважаючи на відсутність необхідності у відкритті дверей.

 

Робот-пилосос Roomba перетвориться в шпигуна

Зручно, коли за чистотою підлоги в будинку стежить спеціалізований робот. Перші моделі були не дуже вправні, рухалися хаотично в пошуках бруду і пилу, але їх послідовники оснастили камерами і розумними датчиками, що дозволяють створити віртуальну карту приміщення. Підсумок – прибирання проходить ефективно і за оптимальним маршрутом. Все чудово, але надійшло офіційну заяву керівництва компанії з виробництва роботів, що відомості, отримані “розумними” помічниками будуть продаватися.

Гучну заява зробив Колін Енгл, який очолює компанію iRobot. Які ж дані може збирати Roomba для подальшого продажу? Машину цікавить все, що пов’язано з територією прибирання – розміри кімнат, які предмети є і відстань між ними. Заказ индивидуальной корпусной мебели в Харькове. Широкий ассортимент готовых решений, профессиональный подход, грамотные решения. Изготовление корпусной мебели – наша специализация, обращайтесь к лучшим – http://gekamebel.com.ua/.

Зібрана інформація може зацікавити Apple, Amazon і Google. Саме з ними керівництво iRobot планує укласти взаємовигідні контракти, самі компанії від коментарів відмовилися. Карти, створені роботом-пилососом, дозволять краще орієнтуватися іншим смарт-гаджетів. Колін Енгл зазначив, що продаж карт без дозволу власника Roomba виключена. До того ж клієнти мають право можуть відмовитися від передачі будь-яких даних про себе або досить не підключати пилосос до інтернету. Але засновник iRobot впевнений, що багато хто погодиться на збір даних, оскільки це дозволить розширити функціонал “розумних” помічників. До слова, формальний дозвіл на збір інформації у компанії вже є. Це прописано в призначеному для користувача угоді, яке найчастіше залишається поза увагою покупців.

Невідомо, чим закінчиться історія з роботами-пилососами. Звичайно, сам факт шпигунства з боку машини насторожує. А стежити за користувачем сьогодні може і телевізор, і смартфон, і навіть секс-іграшка, оснащена спеціальними датчиками. Та й відеокамери, встановлені вдома для безпеки і мають доступ до мережі, можуть бути уразливі.

Майкрософт припиняє підтримку Windows Phone 8.1

З 11 липня 2017 року Microsoft завершує основну підтримку операційної системи Windows Phone 8.1. Раніше, в перших числах липня, користувачів з ОС Windows RT, Windows Phone 8 і Windows Phone 8.1 було відключено від Skype. При цьому серед смартфонів під ОС Windows версію Windows Phone 8.1 використовують понад 70 відсотків користувачів. Одночасно число всіх смартфонів, що працюють під Windows, займає всього від 1.5 до 2 відсотків від загальної кількості смартфонів.

Microsoft чітко дотримується своїх обіцянок, висловлених під час випуску смартфонів, керованих ОС Windows Phone 8.1. У блозі компанії є таку заяву для користувачів: «Microsoft зробить оновлення доступними для операційної системи, включаючи патчі безпеки, протягом як мінімум 36 місяців після дати початку життєвого циклу. Ці оновлення будуть поступово наростаючими і кожний наступний апдейт буде побудований на попередньому. Клієнтам необхідно буде встановити кожне оновлення, щоб залишатися на останній версії. Поширення цих додаткових патчів може контролюватися оператором мобільного зв’язку або виробником смартфона, у якого ви придбали свій апарат, тому для їх установки потрібні попередні оновлення. Доступність апдейтів також буде варіюватися в залежності від країни, регіону і можливостей обладнання. Бюро перекладів https://spring-perevod.com  пропонує якісні переклади, в тому числі медичних, технічних та юридичних документів в Харкові.

Таким чином, з огляду на, що операційна система Windows Phone 8.1 була презентована 24 червня 2014 року, 36 місяців минули вже три тижні тому, і компанія Microsoft отримала можливість відмовитися від глобальних оновлень даної ОС. У той же час поновлення для безпеки системи триватимуть.

Apple оновила робочу станцію Mac Pro 2013 року

Корпорація Apple представила оновлену робочу станцію Mac Pro, виконану в оптимальному корпусі циліндричної форми (така конфігурація в кілька разів зменшує обсяг станції в порівнянні з традиційними корпусами). Ці найбільш продуктивні настільні комп’ютери Apple не модернізувалися протягом майже чотирьох років з моменту їх презентації влітку 2013 року. Замовте розробку якісного сайту в професіоналів Skylogic http://www.0382.ua/article/1577805.

Корпорація представила два варіанти конфігурації професійного комп’ютера. Базова модель має 6 ядерний процесор Intel Xeon (замість 4 ядерного процесора первісної моделі) з частотою 3.5 гігагерц, 2 відеокарти AMD Fire Pro D500, оснащені 3 гігабайти пам’яті (попередня версія мала 2 гігабайти). Станція має вінчестер об’ємом 256 ГБ і оперативну пам’ять величиною в 16 гігабайт (12 гігабайт – в початкової конфігурації).

Більш просунута версія Mac Pro має в своєму розпорядженні 8-ядерним процесором Intel Xeon 3 ГГц), двома відеокартами Fire Pro D700 (6 гігабайт пам’яті кожна), величина жорсткого диска і оперативної пам’яті не відрізняється від базової комплектації.

Обидві конфігурації комп’ютерних станцій Mac Pro оснащені бездротовим високошвидкісним модулем Wi-Fi, мають Bluetooth 4.0, обладнані шістьма портами для периферійних пристроїв Thunderbolt 2, чотирма портами USB 3.0, мають 2 мережевих входи і один відеовихід HDMI 1.4 UltraHD.

Крім іншого, компанія Apple, в особі віце президента Філа Шиллера, анонсувала на 2018 рік появу принципово нової моделі Mac Pro і розробку власного професійного відеомонітора.