Компанія Nikola Labs представила на конференції TechCrunch Disrupt незвичайний чохол для iPhone 6, який збирає енергію для підзарядки смартфона від зовнішніх радіочастот. На думку його розробників, більше 90% енергії, використовуваної смартфонами, йде просто в повітря. Саме цю втрачену енергію і використовує чохол-батарея, збільшуючи час роботи пристроїв на 30%. Найкращим матеріалом для обшивки та утеплення балконів та лоджій, настилу підлоги, обробки альтанок, стель, фасадів та стін є дерев’яна вагонка – http://www.kz.all.biz/evrovagonka-bgg1005939, яку дуже легко і просто монтувати.
Для функціонування чохла Nikola Labs винайшла і запатентувала пару технологій. Перша – це антена, яка збирає енергію з радіочастот, друга – це спеціальний міні-трансформатор, який перетворює цю енергію в струм. Представлений чохол-батарея може збирати енергію з радіочастот Wi-Fi, Bluetooth і LTE. Однак чохол не накопичує енергію пасивно, і вона постійно надходить в iPhone 6. Причому розробка зможе вловлювати енергію не тільки від частот зі смартфонів, але і від інших пристроїв: Wi-Fi-маршрутизаторів і їм подібних.
Nikola Labs планує почати виробництво подібних чохлів після проведення кампанії зі збору коштів на сервісі колективного фінансування Kickstarter. Кампанія повинна початися через місяць, а ціна незвичайних пристроїв складе $ 99. Перші чохли побачать своїх власників приблизно в кінці вересня.