About phpBB

Про українську підтримку phpBB™

Сайт української підтримки phpBB запущено наприкінці 2007 року Новосадом Сергієм, офіційним перекладачем phpBB. Метою сайту є підтримка україномовних користувачів, допомога їм у встановленні, використанні, модифікації програмного забезпечення phpBB.

Про phpBB™

Мільйони людей щодня використовують phpBB, роблячи його найбільш поширеним програмним забезпеченням з відкритим кодом у світі. Якщо ви хочете залишатись у контакті з купою друзів або збираєтесь встановити потужний форум з багатьма категоріями для корпоративного вебсайту - phpBB має усі необхідні вам функції.

Нові користувачі оцінять широку панель адміністратора, яка дає можливість налаштування навіть найзаплутаніших можливостей без необхідності безпосереднього редагування коду, тоді як досвічені користувачі оцінять легкість, з якою phpBB може бути інтегровано в існуючі системи.

Оскільки phpBB розповсюджується за ліцензією GNU General Public License, ви можете змінювати код без отримання дозволу від phpBB Group. Наша база створених користувачами модифікацій робить зміни та додавання можливостей простими як вставка коду до відповідних файлів, а наша база стилів містить сотні стилів та наборів зображень для індивідуалізації вашого форуму.

Детальна документація та відеопосібники, які доступні на цьому сайті допоможуть вам встановити phpBB на ваш сервер за лічені хвилени. Якщо у вас виникнуть якісь запитання, члени спільноти будуть раді допомогти вам з будь-якими питаннями, починаючи від конфігурування програмного забезпечення до змін коду для ваших індивідуальних потреб.

Немає іншого програмного забезпечення для форумів, яке мало б більш широкий набір функцій з підтримкою ефективності та простотою використання. Та найголовніше, що phpBB є повнюстю безкоштовним. Сьогодні ми запрошуємо вас спробувати його для себе.