Захистити та підвищити рівень врожаю з ТОВ “Вінниця Агро Експерт”

“Вінниця Агро Експерт” уже 11 років займається дистрибуцією високоякісних засобів захисту сільськогосподарських культур від рослинних та тваринних шкідників. Компанія активно співпрацює з одним  із провідних виробників ЗЗР в Україні – Укравіт.

Якщо ви шукаєте якісний засіб для захисту посівів цукрового буряку, тоді вибирайте гербіцид Віталон Експерт. Цей високоефективний трьохкомпонентний пестицид ефективно бороться з однорічними дводольними та окремими видами злакових бур’янів. Застосовується також і для знищення таких “проблемних” рослинних шкідників, як лобода, щириця, грицики та ін. Значною перевагою засобу є те, що під його дію потрапляють чутливі, низькочутливі та стійкі бур’яни.

Діючі речовини, які входять до складу засобу (десмедифам, 71 г/л + фенмедифам, 91 г/л + етофумезат, 112 г/л) сповільнюють процеси фотосинтезу, росту дихання рослин, в результаті бур’ян перестає розвиватися і гине.

Посіви обробляються препаратом уже після сходження врожаю. Максимальна кількість обробок – 3. Вносити гербіцид ефективно в період росту бур’янів. Якщо робити це на пізніших стадіях, то для ефективної дії препарату варто збільшити дозування робочого розчину. Після останньої обробки час до збору врожаю не визначається.

Гербіцид Віталон Експерт не впливає на людей та навколишнє середовище, а також не чинить токсичної дії на сільськогосподарські культури. Препарат ефективно сполучати з іншими пестицидами, окрім лужних. Перед приготуванням суміші необхідно провести пробне змішування.

Замовляйте Віталон Експерт у ТОВ “Вінниця Агро Експерт” за вигідними цінами. Подбайте про свій урожай уже зараз.

Видалення сміття з ЛЕП по-китайськи

Міська влада китайського міста Сан’ян перевірила новий спосіб очищення ліній електропередач (ЛЕП) від сміття. Зазвичай співробітники енергетичних компаній займаються цим вручну і для виконання своєї роботи їм потрібно використовувати телескопічну автовишку з люлькою. Процес цей не швидкий, так як в кожному новому місці скупчення сміття доводиться заново розкривати упори техніки і акуратно піднімати майданчик з людьми. Новий метод базується на застосуванні модифікованого октокоптера DJI S1000+, обладнаного вогнеметом.

Задіяний у випробуваннях дрон володіє достатньою вантажопідйомністю, що дозволяє йому підняти в повітря до 11 кг запасу палива. Але наскільки успішними виявилось тестування нового методу і була лінія під напругою, не повідомляється. Також не ясно, як планується захищати безрілотні літаючі апарати від електромагнітного випромінювання під час робіт на високовольтних лініях електропередач.
Новая пластиковая сетка имеет ряд преимуществ, таких как устойчивость к корозии по сравнению с металлической сеткой, не требует периодической покраски, не теряет свой внешний вид и красиво выглядит, при помощии ее легко и быстро вы сможете оградить свой земельный участок на даче либо в деревне.

Крісло для любителів консольних ігор

Проводячи час за відеоіграми, важливо зручно розташуватися і при цьому не завдавати шкоди своєму здоров’ю. Для консольних геймерів японці випустили компактне переносне крісло Buddy the Game Chair, на якому можна сидіти, як на звичайному стільці, так і впершись у спинку ліктями, що дозволяє більш комфортно грати на Xbox One, PlayStation, PlayStation Portable або смартфоні, що не тримаючи руки на вазі. Для ніг також є місце. Якщо гравець сидить, спершись спиною на спинку, тоді ноги можна витягнути або зігнути в колінах. Якщо ж зручніше спирається ліктями в “спинку”, то висота сидіння дозволяє без дискомфорту витягнути ноги вперед або розмістити їх ззаду, зігнувши в колінах. Buddy the Game Chair пропонується за 43 американських долари в чотирьох кольорах: коричнево-рожевий, зелено-чорний, коричнево-зелений і рожево-чорний. Габарити крісла становлять 55 x 60-70 x 40-50 см, висота подушки сидіння дорівнює 11 см, а вага – 3.9 кг. Если вам надоело играть в игры дома, вам стоит попробовать, что такое квест комната, новое развлечение для молодежи – игра с целью разгадать все загадки и выйти из комнаты за определенное время.

Батареї для ноутбуків

Купуючи новий ноутбук, кожен звертає увагу перш за все на його параметри продуктивності, а також скільки часу ноутбук зможе пропрацювати на акумуляторі. Кожному власнику ноутбуку важлива мобільність пристрою і кількість часу, який він може працювати автономно. Тривалість автономної роботи батареї ноутбука залежить від вашого стилю його користування, комплектуючих компонентів ноутбука і характеристик самої батареї. Однак, через кілька років після покупки вам, на жаль, потрібно буде подбати про купівлю нової батареї.

А ось, коли ви і вирішите оновити акумулятор, для того щоб правильно підібрати батарею для ноутбука, вам необхідно мати її парт-номер або знати модель вашого ноутбука. Маючи ці дані, ви можете з легкістю зробити підбір на сайті uabattery.com. Може статись так, що цікавить батарея для ноутбука Asus або якогось іншого виробника, але ви не можете знайти її  на даному сайті, у такому випадку ви можете уточнити у менеджерів UABattery, як її замовити і скільки часу потрібно буде почекати.

Залежно від року виготовлення вашого ноутбуку може відрізнятися і напруга батареї. Для того щоб замінити батарею в ноутбуці, зверніть увагу на її парт-номер, модель ноутбука, а також на зазначену на ній напругу, вона може відрізнятися навіть в подібних моделях. Для того, щоб дізнатися парт-номер вашого акумулятора, необхідно спочатку вимкнути ноутбук, потім витягти з нього акумулятор і на його наклейці знайти напис, що поєднує в собі букви і цифри, – це і є парт-номер вашої батареї.

SANYO DIGITAL CAMERA

Інтернет магазин UABattery представляє вашій увазі широкий асортимент акумуляторних батарей для ноутбуків найпопулярніших світових брендів: Lenovo (IBM), Acer (Benq), VAIO (Sony), Macbook (Apple), LG, Dell, Asus, MSI, Toshiba, HP (Compaq), Samsung і багатьох інших.
Високим попитом користуються батареї для популярних ноутбуків Acer, які продаються на сайті http://uabattery.com/notebook/acer-battery, покликані забезпечити його тривалу автономну роботу і довговічність. Тривалість роботи батареї залежить саме від її ємності, вона визначає кількість енергії, яку вона здатна накопичити, будучи повністю зарядженою і відповідно віддати її при розрядці, тим самим забезпечивши автономну роботу даного пристрою. Серед асортименту магазину є також акумулятори для ноутбуків з підвищеною ємністю, здатні забезпечити максимально тривалу автономну роботу. Такі батареї дозволяють в 2-3 рази збільшити час роботи ноута без підзарядки. Хочемо попередити: посилений акумулятор буде важчим і габаритнішим стандартних аналогів, адже елементів живлення в ньому більше. Так що розміри вашого ноута можуть змінитися. До того ж, ціна на таку деталь вище, ніж на звичайну продукцію. Яку батарею придбати: стандартну розширену – залежить від ваших потреб і переваг.

Ремінець для Apple Watch визначає рівень алкоголю в крові

Ремінці для годинника повинні бути не тільки красивими, але і функціональними, а тому не рідко можна зустріти їх, наприклад, з додатковою батареєю для смарт-годин. Компанія BACtrack ж оснастила браслет для смарт-годинників Apple Watch спеціальним трансдермальним датчиком (аналогічний тому, при застосовується правоохоронними органами), який безперервно проводить моніторинг рівня алкоголю в крові свого носія, а всі отримані свідчення і рекомендації відображає в додатку на зв’язаному смартфоні.

bactrack-skyn-001

Ремінець BACtrack Skyn дає власнику уявлення про те, як його організм засвоює алкоголь, коли варто зупинитися, щоб уникнути негативних наслідків, і чи можна вже сідати за кермо автомобіля. Також, якщо власник пристрою бореться з алкогольною залежністю, близьким або довіреною людям буде відправлено відповідне повідомлення про стан підопічного. Якщо ж щомісячний рівень споживання спиртних напоїв набагато перевищує допустиму норму, додаток повідомить про це і порекомендує звернутися до лікаря.

bactrack-skyn-002

Таким чином, ремінець BACtrack Skyn дозволить людям, які не можуть відмовити собі в келиху пива або вина, не порушувати закон і не ризикувати за кермом своїм і чужим здоров’ям, а може навіть життям. Гаджет з’явиться в продажу в другому кварталі 2017 року за ціною $ 99, крім того, його можна носити і без годинника Apple, як браслет. Відзначимо, що на конкурсі Wearable Alcohol Biosensor Challenge гаджет зайняв перше місце по точності вимірювань. Высококачественная сетка канилированная применяется для заборов, вольеров, клеток и других видов ограждений.

Панель Dell Canvas, як альтернатива Microsoft Surface-студія

Компанія Dell в цьому році не стала замахуватися на випуск професійного дорогого моноблока, а представила альтернативу, яка цілком здатна скласти конкуренцію моноблочному ПК Microsoft Surface Studio. Справа в тому, що не завжди пропонована виробником підсумкова комплектація, що не дозволяє в подальшому вносити корективи і поліпшення в комп’ютер, влаштовує покупця, але потреба в сучасному високопрофесійному обладнанні серед людей творчих професій залишається. На цей випадок і пропонується розумна горизонтальна поверхня Dell Canvas з сенсорним інтерфейсом, що розпізнає дотики пальців, цифрового пера, а також спеціального маніпулятора Тотем, надзвичайно схожого на контролер поверхні циферблата, тільки в більш спрощеному варіанті.

dell

Новинка від Dell – це майже те ж саме, що і Microsoft Surface Студія, тільки без вбудованого комп’ютера. 27-дюймова сенсорна IPS-панель (контрастність становить 1000: 1, яскравість – 280 ніт, Підтримується 1,07 мільярда кольорів і 100% охоплення колірного простору Adobe RGB) QHD-дозволу (2560×1440 пікселів) із захисним склом Gorilla Glass і матовим покриттям розпізнає 2048 рівнів сили натискання і до 20 дотиків одночасно. Дисплей призначений для горизонтальної установки, а також під кутом від 1,5 ° до 10 °. З опціональною підставкою “розумний робочий стіл” можна розташувати під кутом від 10 до 85 градусів. Наявні великі рамки з боків і знизу панелі зроблені спеціально, щоб використовуватися в якості упору для рук.

Dell Полотно підключається через порти міні-HDMI, міні-DisplayPort 1.2 і USB-C (DisplayPort). При з’єднанні з комп’ютера панель виконує не тільки свою безпосередню функцію, а й надає додаткову можливість приєднувати периферійні пристрої через наявні роз’єми: USB-C, 2 х USB 3.0 типу А і 3,5 мм-аудіопорти.

Цифровий Стилус Dell Полотно Pen розпізнає 2048 рівнів сили натискання, нахил і не потребує використання елемента живлення. Контролер-Dell Тотем шайба, що входить в комплект поставки, перебуваючи на екрані дозволяє змінювати розмір і колір кисті під час малювання, перегортати станиці документів і так далі. Аксесуар використовує ті ж API від Microsoft, а Dell безпосередньо Полотно з поверхні сумісний набору. Получить технический паспорт бти на квартиру в частном БТИ вы сможете значительно проще и намного быстрее.