Чохол-зарядка для бездротових навушників


Революційна новинка WAVe – це захисний чохол, який також здатний заряджати бездротові навушники відомого бренду Beats. Корисний аксесуар пропонується в двох різних версіях. Перша призначена для моделей Beats Solo, Beats Solo 2, Beats Solo 3 і Beats Studio Wireless, які ви можете придбати в інтернет-магазині https://monsterbeats.ru/ . Друга ж більш універсальна і підійде для навушників багатьох інших марок, а також інших портативних пристроїв. WAVe має міцний корпус для захисту дорогої звукової апаратури від зовнішніх факторів впливу, а його вбудований акумулятор має ємність 3000 мА*год. Для повної зарядки навушників буде потрібно всього лише 30 хвилин. Новинка пропонується придбати на Kickstarter за 29 доларів США. Розсилка WAVe першим покупцям вже розпочалась в травні 2017 року.

Кишеньковий онлайн-перекладач від Baidu

Китайська компанія Baidu розробляє універсальний голосовий перекладач, який допоможе туристам розуміти усну мову місцевого населення шляхом перекладу її в режимі реального часу на рідну мову мандрівника. Крім того, 140-грамовий гаджет зможе роздавати Wi-Fi і підключатися до мобільних мереж, найпоширеніших в світі операторів, що гарантує виробу незалежність від інших пристроїв. Новинку точку доступу -онлайн перекладач відразу після виходу можна буде замовити в інтернет-магазині usb-modem.com.ua, де представлено широкий асортимент 3G-модемів та точок доступу. На сайті usb-modem.com.ua підключити мобільний інтернет, від операторів Київстар, Водафон та Лайфсел, Ви маєте можливість після безкоштовних консультацій з професіоналами у сфері бездротового інтернету.

На відміну від мобільних додатків, що виконують ту ж функцію, розробка Baidu завжди готова до роботи, а витрата заряду акумулятора буде дуже економічною, адже в порівнянні зі смартфоном гаджет не буде втрачати енергію на геолокацію, роботу ОС та інше. До того ж туристу не доведеться діставати мобільний апарат, що, до речі, важливо для безпеки в не самих спокійних районах, популярних сьогодні у мандрівників.

Пристрій можна буде як купити, так і взяти напрокат. З яких мов і на які воно зможе переводити, не уточнюється. Немає поки і точної дати початку продажів, як і живого зображення гаджета, тільки рендер. Передбачається, що спочатку компактний електронний синхроніст набуде поширення серед китайських і англомовних туристів.

Любителі фантастики пам’ятають, що саме такі прилади були у героїв Стартрек. Можливо, розробники і далі будуть черпати натхнення з знаменитих кінофільмів. Експерти вважають, що компактні електронні перекладачі нового покоління, реалізовані в різному форматі, з часом замінять синхроністів. Так, нещодавно були представлені бездротові навушники Pilot від стартапу Waverly Labs, аналогічного формату оффлайн-перекладач ILI і схоже на аксесуар героїв кінофільму «Автостопом по галактиці» автономний пристрій One2One для передачі перекладу іноземної мови відразу в вухо.

Logitech Craft – клавіатура з функціональними смарт-перемикачем

Компанія Logitech анонсувала випуск флагманської бездротової клавіатури Craft з розумним перемикачем під назвою “Корона”, що надає моментальний доступ до специфічних інструментів різних програм в стилі контролера Microsoft Dual.

Як повідомляє виробник, взаємодіючи з “Короною” користувач швидко зможе відрегулювати яскравість / насиченість / контраст зображення, налаштувати діаграми, поміняти шрифт і так далі. Попередня установка офіційних профілів виконує роботи з фоторедакторами, текстовими редакторами і таблицями максимально комфортною. Інтелектуальна підсвічування клавіш змінюється, реагуючи на рівень освітленості в приміщенні.

Підключити модель до комп’ютера або ноутбуку можна за допомогою порту USB або по бездротовому зв’язку Bluetooth. Завдяки кнопці Easy-Switch є можливість перемикатися між будь-якими трьома пристроями.

Старт продажів в Україні намічений на цей місяць. Орієнтовна ціна флагманської новинки від Logitech складе 6 тисяч гривень. Вигідні пропозиції по купівлі бізнес-доменів biz.ua для компаній, які ведуть свою діяльність в Україні пропонує компанія 2Домейнс. Домен може бути зареєстрований, як компанією, так і приватною особою, в даному плані немає жодних обмежень.

Робот-паркувальник STAN

Одна з найбільш неприємних, що вимагає витрат часу і нервів, операція – парковка автомобіля тепер може бути покладена на плечі безпілотних паркувальників. Розроблений французькою компанією Stanley Robotics робот здатний самостійно припаркувати транспортний засіб клієнта. Така послуга допоможе зберегти водієві час і найголовніше – уберегти від стресів, пов’язаних з вибором паркувального місця і самим процесом парковки. Покращити шумоізоляцію автомобіля вам допоможуть професіонали з Хаммер-центр – https://www.hammer-center.com.ua/services/Shumoizoljacija.html, після проведених робіт вам більше не будуть надокучати дорожній шум, шум роботи двигуна та скрипи в салоні.

Технологія автоматизованої парковки за допомогою робота Stan виглядає наступним чином. Автомобіль заганяється в спеціальний бокс і залишається там навіть без ключів в запалюванні, потім водій підтверджує бажання залишити транспортний засіб із зазначенням часу паркування. Робот Stan, обладнаний підйомником, транспортує машину на парковку, піднімаючи його над поверхнею землі. У зазначений водієм час паркувальник Stan подасть авто до виїзду з парковки. Для підвищення швидкості обробки замовлень і в залежності від величини парковки можлива робота декількох незалежних роботів.

Компанія Stanley Robotics, заснована в 2015 році, активно займається реалізацією великих інвестиційних проектів по впровадженню автоматизованих парковок. В аеропорту Шарля де Голля (Париж) вже ведуться досить успішні випробування такої системи. Робот Stan повністю електрифіковано і поодинці зможе припаркувати і повернути пасажирам назад до 30 тисяч авто на рік. Крім іншого, на автоматичній стоянці значно економиться площа, так як авто можна встановлювати щільно один до одного, зважаючи на відсутність необхідності у відкритті дверей.

 

«Дім як електростанція» дозволить економити до 60%

В місті Суонсі (Уэльс, Велика Британія) успішно запрацював перший будинок, створений на основі інноваційної концепції “дім як електростанція”, яка передбачає позитивні витрати електроенергії (споживання електроенергії в домогосподарстві менше генерованого і поставлено в загальну мережу). При правильному проектуванні будинків, у яких створюються умови для генерації, накопичення та використання сонячної енергії, одне домогосподарство зможе заощадити на рахунках за електрику до 60%, що в середньому по Англії складе близько 600 фунтів стерлінгів на рік. В ході експериментального запуску програми Active Classroom в Суонсі за півгодини домогосподарства було зроблено більше електрики, ніж витрачено.

Грунтуючись на результатах експерименту, в Англії буде розроблена концепція соціального житла Active Homes Neath, що передбачає будівництво житлових будинків, що генерують і споживають сонячну енергію. «Будинки як електростанції» планується будувати з сонячними батареями на дахах, акумуляторними батареями, загальними для декількох домогосподарств, і станціями зарядки електромобілів.

Планом забудови передбачено будівництво на південних фасадах житлових будинків спеціальних сонячних колекторів, які забезпечують попутно нагрів води для опалення або господарських потреб жителів. Такий комбінований підхід, загалом, і дасть можливість заощадити до 600 фунтів стерлінгів на рік (60% витрат на оплату електрики). Качественные Услуги электрика Киев, начиная от проэктирования и заканчивая прокладкой проводки и установкой розеток и светильников.

Створення житлових комплексів з 1 млн. таких будинків може призвести до кардинальних змін в національній енергетиці Великобританії. За 40 років роботи такого комплексу можна знизити викид в атмосферу двоокису вуглецю на більш ніж 80 млн. тонн. При цьому буде знижено на 3 гігават пікове навантаження, що еквівалентно можливості відключення однієї центральної великої електростанції, що працює на традиційних джерелах енергії і забруднює атмосферу. Нова концепція є першим результатом роботи програми енергозбереження, яка була підписана прем’єром Терезою Мей і розрахованої на 1,3 млрд. Фунтів інвестицій. Перші 16 будинків вже на етапі будівництва і будуть здані в експлуатацію навесні 2019 року.

TetraBIN привчає людей добровільно прибирати сміття з вулиць

Всі люблять винагороди і не важливо, яким способом вони отримані. Щоб простимулювати людей і зробити всіх не бути байдужими в питанні підтримки частоти на міських вулицях, компанія Sencity створила інтерактивну смарт-урну TetraBIN. За кожен викинуте сміття спеціальний бак дякує забавною анімацією і промокодом, як в іграх.

На зовнішній поверхні сміттєвого бака розміщена інтерактивна панель, на якій живуть голодні кажани і собаки. Як тільки в урну потрапляє сміття, спрацьовують датчики і на корм тваринам летять апетитні курячі ніжки. Вдячні вихованці ізTetraBIN в якості винагороди дарують своїм годувальнику унікальний код, за яким можна отримати свої призові очки на сайті проекту. Така Гейміфікація, на думку розробників, допоможе всім, особливо підростаючому поколінню, але також і несвідомим дорослим, прищепити інтуїтивне бажання не смітити куди попало. Люди будуть раді викинути не тільки своє сміття, на і той, що валяється на вулиці. Компания предлагает Вывоз мусора киев, демонтаж построек, утилизация мусора, старой мебели, различного хлама, при необходимости обеспечивает грузчиками.

Смарт-урни TetraBIN розроблені з можливістю підключатися до інтернету по 4G, що зручно. Наприклад, комунальні служби зможуть своєчасно відстежити який бак вже переповнений і його пора очистити. Ну, і, звичайно ж, панель TetraBIN здатна показувати рекламу – повинен же проект якось окупатися.