Блоки живлення для ноутбуків

Блок живлення ноутбука слугує не лише для зарядки його акумуляторної батареї , але й для забезпечення роботи від мережі 220В. Функція блоку живлення – перетворення змінного струму з мережі 220 В в постійний з пониженням напруги до потрібного рівня. Головним параметром блоку живлення служить його вихідна потужність, яка може бути в діапазоні від 20 до 180 Ват. На виході у сучасних ноутбуків як правило 19-20 В, струм від 1 до 9 А.
asus-19v-21a-40w-exa0901xh
За типом виконання зарядний пристрій ноутбука найчастіше являє собою зовнішній блок з одного боку якого знаходиться роз’єм для підключення до мережі 220 Вольт, а з іншого боку кабель з роз’ємом для підключення до ноутбука. Так само існують автомобільні зарядні пристрої для ноутбука (автозарядки), вони відрізняються тим, що включаються в мережу автомобіля 12 вольт через гніздо прикурювача.
Зарядки для ноутбуків бувають оригінальні (яка йде в комплекті з ноутбуком, виготовлена ​​виробником ноутбука), так і не оригінальні – виготовлені ​​сторонніми виробниками, але як правило сумісні з відповідним типом ноутбуку.
Купуючи саме оригінальний блок живлення до ноутбука, ви отримуєте гарантію від виробника цього ноутбука, що ця зарядка виготовлена ​​якісно, з якісних комплектуючих, є безпечною і повністю сумісна з вашим ноутбуком.
Неоригінальні зарядні пристрої в своїй більшості виготовляються як правило з більш низьким рівнем якості, виробники в гонитві за низькою собівартістю економлять буквально на усьому. В неоригінальному зарядному пристрої як правило застосовується більш дешевий пластик корпусу, плата всередині корпусу не екранована, має більш спрощену схему, використовуються комплектуючі більш низької якості, відсутній захист БП, пульсації в кілька разів більше ніж в оригінальному БП, при навантаженні напруга просідає нижче номінального, використовується дешевий кабель з меншим діаметром розрізу дроту.

У розділі блоків живлення магазину Drobak представлені адаптери для ноутбуків і нетбуків різних моделей, різної вихідної потужності і з різними роз’ємами підключення до ноутбука, зокрема для адаптери Samsung – http://drobak.com.ua/adaptery-dlja-noutbukov/for-samsung.html, а також Dell, Acer, HP, LG, Sony, Apple, Asus, Toshiba, Lenovo. Усі блоки живлення відмінної якості, з повною гарантією і за прийнятними цінами.

Якщо при підборі блоку живлення до вашого ноутбука, у вас виникнуть будь-які питання – зателефонуйте у компанію Drobak, менеджери дадуть відповідь на всі ваші запитання та будуть раді допомогти вам. Підібрати якісний оригінальний блок живлення допомжуть вам саме в цьому інтернет-магазині.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *