Ноутбуки від інтернет-магазину ABC

Ноутбук вже давно став заміною персонального комп’ютера в багатьох областях. Умовно ноутбуки можна розділити на декілька категорій: 7-12 “- нетбуки, призначені для роботи в інтернеті та з офісними додатками; 11-13” – субноутбуки, відмінно підходять для людей, які проводять багато часу в поїздках, але при цьому потребують потужному помічнику в роботі; 14-16 “- класичні ноутбуки з максимально широким спектром застосування; 17” і більше – заміна персонального комп’ютера, часто такі ноутбуки комплектуються потужними процесорами і відеокартами.

Окремим класом представлені ноутбуки з сенсорним екраном (планшетні ноутбуки). У таких пристроях застосовується поворотний сенсорний екран і клавіатура, що дозволяє використовувати сенсорний ввід безпосередньо на екран і повноцінне використання клавіатури.

Ноутбуки здатні виконувати ті ж завдання, що і настільні комп’ютери, але при рівній ціні продуктивність ноутбуків буде звичайно ж менше. Основними перевагами ноутбуків прийнято вважати: мала вага і габарити; можливість працювати без підключення додаткових пристроїв; можливість автономної роботи. До недоліків відносять: високу ціну; низьку максимальну продуктивність; обмеженість модернізації.

Ми пропонуємо досить великий асортимент ноутбуків в ноутбук харьков ABC, щодня у нас продажу присутній близько 250-300 моделей. Ми пропонуємо економити на купівлі, набуваючи ноутбуки в нашому інтернет-магазині і крім економії багато цікавих і ексклюзивних моделей, які практично неможливо зустріти в роздрібному продажі. У нас представлені ноутбуки всіх популярних виробників: Acer, Asus, Dell, Hewlett-Packard, Lenovo, Microstar, Samsung, Sony, Toshiba.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *