Apple представила нові OS для своїх пристроїв

appleios10_1

На своїй останній конференції для розробників AWWDC 2016 Apple повідомила про вихід оновлених програмних платформ для розумних годин Apple Watch, приставки Apple TV, комп’ютерів Mac і мобільних пристроїв.

Про останні новини від apple розповідає iworm – нова версія програмної платформи для Apple Watch – в watchOS 3 набагато швидше будуть запускатись улюблені програми, так як вони стануть зберігатися в пам’яті пристрою. В цілому відзначено збільшення швидкості запуску програм в 7 разів. Функція “Scribble” дозволить швидше відповідати на повідомлення – вона розпізнає літери, які користувач виводить на екрані і переводить їх в sms-повідомлення. Крім того, розробники внести зміни в інтерфейс системи. Доданий простіший спосіб міняти циферблати, а їхня колекція поповнилася новими образами. На екранах з’явилося відображення погоди в поточному місцезнаходження і стан заряду акумулятора. Оновлення торкнулися і системного фітнес-програми. watchOS 3 дозволить додати всю інформацію про своє здоров’я, стежити за своїми досягненнями і результатами друзів, а також викликати екстрену допомогу за допомогою довгого натискання кнопки включення.

apple_watchos

Для tvOS оновили iOS-додаток Remote, що дозволяє управляти TV-приставкою через iPhone. Тепер за допомогою Siri краще здійснюється пошук контенту на YouTube, навіть з урахуванням розпливчастих формулювань. З функцією “Single Sign-on” користувачам більше не доведеться раз вводити свої дані для кожного окремого сервісу – досить це зробити один раз.

Операційна система OS X, як і очікувалося, отримала нове ім’я macOS. Дана версія вийшла з приставкою Sierra, що підкреслює головне нововведення – поява голосового помічника Siri. У настільній системі Siri дозволить шукати / відкривати файли не тільки за назвами, але і по датах роботи з ними або тегами. Віртуальний помічник зможе знайти і запустити музику з плей-листа користувача, виконати по голосовому запитом пошук зображень в глобальній мережі. Функція “загальний буфер обміну” дозволить власникам iOS-пристроїв автоматично копіювати замітки, відео та / або з мобільного гаджета на Mac і тут же почати з ними працювати. Для економії дискового простору система зможе переміщати старі невикористовувані файли в «хмару». Втім, регулювання цієї можливості підвладна бажанням користувача. Власникам смарт-годин Apple Watch більше не доведеться вводити пароль для входу в систему ПК – розблокування відбуватиметься автоматично, якщо ношений гаджет знаходиться на руці користувача і на ньому налаштована розблокування за допомогою пароля. Крім того, в macOS Sierra реалізована опція Apple Pay для інтернету і функція “картинка в картинці”, аналогічна тій, що є в iPad під управлінням iOS 9.

У iOS 10 оновився екран блокування. Для перегляду повідомлень досить підняти телефон, не розблокуе його. Повідомлення, до слова, підтримують 3D Touch і дозволяють відразу відповісти на них, подивитися відео, прослухати аудіо і т. Д. Для сторонніх розробників відкрили Siri, фотогалерея навчилася розпізнавати обличчя і систематизувати знімки за темами, місцях і т. Д. Переробка піддалися Apple Music, карти, News, iMessage і «Телефон», ще більше стало емодзі.

Прев’ю для розробників всіх чотирьох систем вже доступні. Поява публічних бета-версій заплановано на липень. Реліз відбудеться восени цього року.

По матеріалам: http://iworm.com.ua/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *