Юзабіліті сайту під час розробки та програмування

Створюючи сайт на Joomla у Рівному, не варто забувати про юзабіліті сайту. Юзабіліті – це оцінка сайту з точки зору його відвідувачів, інакше кажучи, це оцінка зручності використання вашого сайту очима клієнта. Для зручності користування сайтом необхідно логічно і інтуїтивно зрозуміло розташувати розділи, меню і т.п. Оскільки один раз не знайшовши потрібної для себе інформації, майже напевно користувач ніколи більше не повернеться на сайт, і ви втратите покупця.

Якісне і правильне юзабіліті сайту в рази підніме його привабливість, приверне постійних клієнтів і прибуток.

Розглянемо юзабіліті сайту на конкретному прикладі.

Припустимо, на сайті продаються гри на комп’ютер різної спрямованості, жанрів і т.п. В такому випадку на сайті буде міститися досить багато картинок з скріншот ігор. Тому зверніть увагу на наступні моменти:

Важливо правильно розташувати інформацію на головній сторінці, так як найчастіше користувачі потрапляють саме сюди. Тому проаналізуйте розташування основних розділів і меню. Зверніть увагу на те, як виглядає сторінка в різних браузерах і з різним дозволом монітора: всі найважливіші елементи сайту повинні бути добре видно на всіх моніторах у всіх браузерах. Створення сайтів Рівне на Joomla має включати швидкість завантажень сторінок, так як зображення можуть сильно вантажити сервер. Нормальним вважається 2-5 секунд для завантаження сторінки.

 

Чи не засмічуйте сайт рекламою, різними банерами і посиланнями, так як саме через це користувачі можуть не знайти потрібного їм розділу або інформації, до того ж це додатково вантажить сервер, що може відбитися на часі завантаження сторінки.

Зробіть карту сайту і розташуйте її на видному місці; за допомогою карти користувачі напевно знайдуть всі теми, що для себе. Робіть заголовки розділів і меню найбільш зрозумілими словами і читабельним шрифтом і кольором. Дотримуючись усього кілька правил юзабіліті, ви помітно полегшите вашим клієнтам задачу знаходження потрібної їм інформації.

Створення сайтів Тернопіль, що потрібно врахувати

Сайтів стає дуже багато і кожен день додається багато нових веб-ресурсів. Користувачі створюють свої акаунти, форуми, блоги, соціальні мережі та інтернет-магазини. Після створення сайтів Тернопіль декількох рубрик сайту потрібно проіндексувати в пошукових системах (ПС). Проіндексований сайт стає доступним користувачам і сайт починає просуватися і з часом може виводитися на перших сторінках пошукових систем, якщо просувати сайт постійно різними доступними способами. Унікальних формул для просування сайтів не існує, але правильне оформлення свого веб-ресурсу буде надалі сприяти залученню потенційних користувачів.

В даний момент працює величезна кількість організацій, які займаються просуванням сайтів професійно, і обіцяють видимий результат за короткий термін. Знайте, щоб просунути сайт, 1 тижня мало.

Сайт повинен мати привабливий дизайн, що розкриває тему сайту і на сайті повинні розміщуватися унікальні тексти і графічні матеріали. Якщо є необхідність розміщення на ресурс складних графічних робіт, то можна використовувати кліпарт. В інтернеті є бібліотеки кліпартів і звідти завжди можна скачати собі необхідні матеріали. Також можна купити фотографії та тексти на біржах, куди автори розміщують свої роботи.

Створити сайт можна на безкоштовних шаблонах, де за кілька хвилин є можливість створити сторінки, просто заповнивши кілька рядків. Але з часом такі сайти можуть бути недоступні або на них будуть розміщені рекламні матеріали господаря хостингу. Якщо ж самому створити свій сайт і розмістити на платному хостингу, то сайт з часом може стати популярним і навіть приносити прибуток. Багато ресурси з платним хостингом пропонують додатковий набір послуг і це може сприяти захисту сайту і швидкому просуванню.

Сайт може мати ранг від пошукової системи Google або ТИЦ, присвоєний Яндексом. При використанні сайту в комерційних цілях ці показники враховуються і при великих значеннях рейтингу сайту, ресурси легше проходять модерацію в біржах статей і на таких ресурсах можна заробляти гроші. Веб-сайти створюються з різною метою і основною роллю їх є поширення інформації про товар, компанії або послуги. Якщо у ресурсу багато відвідувачів, то сайт може сприяти збільшенню прибутку компанії і таким чином виправдає всі вкладення на створення сайту і на оплату за розміщення в платних хостингах.

Сайти можуть бути створені користувачем або фахівцем в області сайтобудування. Якщо немає здібностей і бажання або часу для створення сайтів, то можна замовити створення сайту у веб-майстра у м. Тернопіль.

 

Сайти створюються для різних систем. Якщо сайт створюється тільки для роботи в інтернеті через комп’ютер, то вимоги можуть відрізнятися від сайтів, створених для перегляду мобільними системами. В даний час велику популярність мають додатки, спеціально створені для мобільних пристроїв. У роботі малого бізнесу кожне підприємство намагається просувати свою послугу або продукцію з використанням мобільних додатків і тому сайти намагаються створювати з урахуванням перегляду на мобільних пристроях або відразу створюється варіант для таких пристроїв.

Автор: Валентик Розуйчук, м. Тернопіль

Интернет-магазин електроники “Мобит”

интернет-магазин «Мобит» рад предложить своим покупателям широчайший выбор самой разнообразной электроники и бытовой техники от ведущих производителей. Здесь есть все необходимое для вашего дома или офиса – от цифровой техники до спецоборудования. Цены на предлагаемые товары значительно выгоднее, чем в других магазинах! Бесплатные консультации, скидки постоянным клиентам, гарантия на все товары и различные способы оплаты, недорогая и быстрая доставка в любую точку Украины отличает магазин «Мобит» среди других и делает его одним из наиболее востребованным.

Огромный и разнообразный спектр товаров без проблем удовлетворит розничного и оптового покупателей. Подобрать подарок близкому вам человеку не составит вам никакого труда. Все цены на товары всегда ниже розничных благодаря отсутствию необходимости аренды торговых залов и работе без посредников напрямую с поставщиками и производителями.
Вы потратите всего лишь несколько минут, чтоб заказать интересующий вас товар через интернет, используя компьютер, ноутбук, планшеет или смартфон и интернет и ваша заказ в тот же день поедет по нужному адресу.
Еще одной немаловажной особенностью, которую имеет интернет-магазин «Мобит» – постоянные акционные предложения помимо самых низких цен на весь ассортимент товаров. Все цены поддерживаются на минимально возможном уровне, чтобы клиент смог совершить удачную покупку и вернуться еще не раз. Много людей уже смогли оценить качество товаров и услуг, и теперь прежде чем искать в гугле, они сразу обращаются к нам, чтоб купить ту или иную технику.

Варианты создания сайтов

2e1b9c2bcb

Все больше продаж и финансов уходит с рынка B2B в интернет-продажи. И, если Вы направляетесь в ногу со временем, собственный сайт Вам крайне необходим. Вы хотите создать интернет-магазин для продажи товаров по всей Украине, сайт-визитку, представляющий в интернете лицо Вашей компании или может посадочную страницу с низкой ценой на акционный товар? – Вы пришли по адресу. Заказывать создание сайтов следует у профессионалов, таких как http://soft-studio.com.ua/, которые предлагают весь спектр услуг по разработке и продвижению сайтов,  гарантируют приток посетителей и высокую конвертацию в покупателей.

a2bddaf54f

Какие все таки бывают сайты?

 1. Сайт-визитка – простенький сайт из нескольких вебстраниц, имеющий уникальный и удобный дизайн. Такой тип сайтов наиболее часто используют небольшие фирмы, государственные организации или частные лица, которые желают разместить краткую информацию о себе в Интернете, обычно он имеет такие разделы, как «О компании», «Товары и услуги», «Прайсы», «Контакты».
 2. Корпоративный сайт содержит уже детальные сведения о компании, полную информацию об предлагаемых услугах и товарах. Он  обычно содержит каталоги продукции, новости, описание проводимых акциях, а так же информацию для СМИ.  Здесь всегда разрабатывается эксклюзивный дизайн, выделяющий компанию среди других, используются нестандартный подход и уникальные решения.
 3. Мобильный сайт, а вернее мобильная версия сайта, которая адаптирована для различных мобильных устройств – КПК, смартфонов, планшетов, количество которых с каждым годом растет.
 4. Лендинг  – это одностраничный сайт, задача которого  показать посетителю одно уникальное товарное предложение, как правило содержит отзывы клиентов о данном продукте или услуге и форму для осуществления заказа. Лендинг обычно используют для проведения рекламной кампании на конкретный товар или услугу с уникальной ценой и привлечения на сайт целевой аудитории из контекстной рекламы, соцсетей или рассылок. Часто он идет как дополнение к основному сайту и может размещаться на том же домене.

Сколько стоит создание сайта? Цена зависит от многих факторов и не может быть едина для всех. Поэтому вопрос стоимости сайта обговаривается лично для каждого проекта. Но вам гарантируется, что цена создания сайта будет адекватной, а прибыль от Вашего интернет магазина будет пропорциональна приложенным усилиям и вложенным средствам. Обратитесь к профессионалам из Soft Studio и вы останетесь довольны результатом!

Как осуществить грамотное продвижение сайта в социальных сетях в Одессе с пользой для бизнеса?

Если у вашей компании нет своей странички в социальных сетях, считайте, что вы уже отстали от своих конкурентов. Когда речь идет о развитии бизнеса, нужно от любых возможностей брать по максимуму и пробовать разные методы раскрутки. Продвижение сайта в социальных сетях в Одессе, или SMM – это лучший способ повысить узнаваемость бренда и увеличить продажи, а также наладить быстрый двусторонний контакт с аудиторией. Успеха в этом деле можно достигнуть, если знать следующее.

Особенности продвижения сайта в социальных сетях в Одессе

SMM – это комплексный маркетинг, который проводится в пространстве социальных сетей. Главная его задача заключается в том, чтобы создать платформу для прямой коммуникации с целевой аудиторией, формирования позитивного имиджа бренда и повышения трафика на сайт.

Главное требование, которое выдвигается к SMM – это профессиональный подход. Мало иметь пятилетний стаж ведения странички ВКонтакте или в Фейсбуке, чтобы считать себя гуру продвижения и браться за раскрутку. Верно решение – это довериться профессионалам. В преимуществах этого вы сейчас можете убедиться самостоятельно.

Комплекс профессионального SMM включает в себя следующие работы:

  • Разработка беспроигрышной стратегии;
  • Подбор эффективных каналов коммуникации;
  • Качественный анализ работы конкурентов в социальных сетях;
  • Создание группы/страницы/сообщества в выбранных соцсетях;
  • Последующее наполнение интересным и полезным контентом;
  • Продвижение группы/страницы/сообщества.

Не смотря на то, что социальные сети были созданы для общения и развлечения, нельзя игнорировать тех возможностей, которые можно от них получить. При правильном походе одна половина ваших подписчиков может стать клиентами вашей компании (или магазина), а другая – формировать имидж.

В каких социальных сетях продвижение может оказаться самым перспективным?

  1. ВКонтакте;
  2. Facebook;
  3. Instagram;
  4. Twitter
  5. Одноклассники;
  6. Google;
  7. И многие другие.

Действительно, тут перечислено практически все наиболее популярные социальные сети, без которых большая часть человечества сегодня просто не представляет своей жизни. При этом польза от продвижения будет только в случае правильного выбора сети. Чтобы выбрать подходящую сеть, важно определить целевую аудиторию и узнать, в каких сетях она предпочитает «вести виртуальную жизнь».

 Что еще нужно знать о продвижении сайта в социальных сетях в Одессе?

  1. Это длительный процесс. Качественного результат можно ждать несколько месяцев, но в большинстве случаев это стоит того.
  2. На это нужно финансовые затраты. Раскрутка подразумевает работу специалиста, труда которого должен хорошо оплачиваться.
  3. Личный интерес и стремление на результат. Продвижением нужно жить и вкладывать душу в каждый пост, в каждое фото, в каждого участника.

Раскручивать сайты в социальных сетях – это всегда интересно, даже не смотря на то, что конкуренция в этой нише всегда очень большая. Не стоит забывать, что аудитория соцсетей исчисляется миллионами, поэтому найти своего клиента – вполне реально.

Профессиональная раскрутка – лучшая идея для развития вашего бизнеса!

Компания Skylogic предлагает свои услуги по продвижению сайтов в популярных социальных сетях. В процессе работы будет разработана четкая стратегия поисковой раскрутки сайта Одесса, использованы проверенные и только эффективные методы, что позволит обрадовать заказчика высоким результатом.

Закажите раскрутку в профессиональной студии! Получите максимальную отдачу при минимальных вложениях!

 

Адаптивний дизайн: розробка сайтів Рівне

Що ж таке адаптивний дизайн і для чого він потрібен?

В даний час пристрої, за який відвідують веб-ресурси, розрізняються за розміром екрану, через що перегляд сайту може бути незручним у зв’язку з особливостями розмірів сайту:

  • 1. Сайт може не вміщуватися по всій ширині.
  • 2. Елементи управління можуть бути занадто маленькі при перегляді на мобільних пристроях.
  • 3. Можуть некоректно розміщуватися елементи на сторінці при низькому дозволі (маленькому розмірі екрану).

Щоб уникнути вищезгаданих проблем, був розроблений адаптивний дизайн (адаптивна верстка). Особливість даного дизайну полягає в тому, що ширина сайту змінюється в залежності від дозволу екрану пристрою: на мобільному пристрої сайт стає вже, а на широкоформатному екрані ширше. Розробка сайтів Рівне вимагає ствоення нової технології при верстці сайту, так як елементи повинні грамотно розширюватися або звужуватися, при цьому нерідко застосовуються різний розмір шрифтів, повністю змінюється меню для мобільних пристроїв і т.д.

Веб-студія у Рівному пропонує послуги по створенню сайтів з адаптивним дизайном. Вартість розробки сайту в середньому виростає на 4000 грн – 10000 грн. в порівнянні з сайтами з фіксованою шириною. Відносно невелике зростання вартості пояснюється наявністю великого досвіду наших фахівців і наявністю готових рішень в області адаптивної верстки.

Особливістю адаптивної верстки є те, що на відміну від мобільної версії, сайт, як правило, залишається в незмінному вигляді. Тобто адаптивна верстка не передбачає спрощення дизайну сайту для мобільних пристроїв, а тільки регулює загальну ширину сайту, за рахунок чого елементи сайту стають більше, немає прокрутки ресурсу по ширині навіть на невеликих пристроях. Дозвіл, як правило, йде від +1002 пікселів до 1420 пікселів. Можливе розширення екрану до 1920 пікселів (HD-формат), але в цьому випадку погіршується зручність користування сайтом на широкоформатних екранах, так як читати інформацію по всій ширині екрану вкрай незручно, як показують сучасні дослідження социалогические груп. Створення сайтів Рівне з мобільними додатками та адаптивною версією займається лише одна веб-студія, що має досвід роботи на ринку більше 10 років.

Адаптивний дизайн – це сучасне рішення для веб-ресурсів будь-якої спрямованості, починаючи від Інтернет-магазинів, закінчуючи односторінковий сайт (Landing Page). Грамотне застосування даної технології підвищує юзабіліті ресурсу до 20%. Ми рекомендуємо використовувати дану технологію і готові допомогти у реалізації найпередовіших проектів на найвищому рівні виконання за найдоступнішими цінами в Рівному.