Адаптивний дизайн: розробка сайтів Рівне

Що ж таке адаптивний дизайн і для чого він потрібен?

В даний час пристрої, за який відвідують веб-ресурси, розрізняються за розміром екрану, через що перегляд сайту може бути незручним у зв’язку з особливостями розмірів сайту:

    • 1. Сайт може не вміщуватися по всій ширині.
    • 2. Елементи управління можуть бути занадто маленькі при перегляді на мобільних пристроях.
    • 3. Можуть некоректно розміщуватися елементи на сторінці при низькому дозволі (маленькому розмірі екрану).

Щоб уникнути вищезгаданих проблем, був розроблений адаптивний дизайн (адаптивна верстка). Особливість даного дизайну полягає в тому, що ширина сайту змінюється в залежності від дозволу екрану пристрою: на мобільному пристрої сайт стає вже, а на широкоформатному екрані ширше. Розробка сайтів Рівне вимагає ствоення нової технології при верстці сайту, так як елементи повинні грамотно розширюватися або звужуватися, при цьому нерідко застосовуються різний розмір шрифтів, повністю змінюється меню для мобільних пристроїв і т.д.

Веб-студія у Рівному пропонує послуги по створенню сайтів з адаптивним дизайном. Вартість розробки сайту в середньому виростає на 4000 грн – 10000 грн. в порівнянні з сайтами з фіксованою шириною. Відносно невелике зростання вартості пояснюється наявністю великого досвіду наших фахівців і наявністю готових рішень в області адаптивної верстки.

Особливістю адаптивної верстки є те, що на відміну від мобільної версії, сайт, як правило, залишається в незмінному вигляді. Тобто адаптивна верстка не передбачає спрощення дизайну сайту для мобільних пристроїв, а тільки регулює загальну ширину сайту, за рахунок чого елементи сайту стають більше, немає прокрутки ресурсу по ширині навіть на невеликих пристроях. Дозвіл, як правило, йде від +1002 пікселів до 1420 пікселів. Можливе розширення екрану до 1920 пікселів (HD-формат), але в цьому випадку погіршується зручність користування сайтом на широкоформатних екранах, так як читати інформацію по всій ширині екрану вкрай незручно, як показують сучасні дослідження социалогические груп. Створення сайтів Рівне з мобільними додатками та адаптивною версією займається лише одна веб-студія, що має досвід роботи на ринку більше 10 років.

Адаптивний дизайн – це сучасне рішення для веб-ресурсів будь-якої спрямованості, починаючи від Інтернет-магазинів, закінчуючи односторінковий сайт (Landing Page). Грамотне застосування даної технології підвищує юзабіліті ресурсу до 20%. Ми рекомендуємо використовувати дану технологію і готові допомогти у реалізації найпередовіших проектів на найвищому рівні виконання за найдоступнішими цінами в Рівному.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *