Дитячі жилетки

Вважається, що перші жилети з’явилися у турків, саме вони вперше почали використовувати їх і називався він “желек”, що в перекладі означає “безрукавка”. Арабські країни також перейняли цю ідею на озброєння, а вже слідом за ними жилети поступово перекочували в ужиток до іспанців і французів. В Україну жилетки прийшли тільки в XVIII столітті, носили їх спочатку виключно дорослі люди, однак, трохи пізніше прийшла ідея про те, що можна в подібний одяг облачати і дітей.

При виборі жилету для своєї дитини варто обов’язково звертати увагу на якість виробу – це дуже важливо! Жилети на синтепоні зручні ще тим, що мають невелику вагу, тому дітям дуже зручно в них. А ось одяг з натурального матеріалу краще відкласти до більш зрілого віку. До речі, дитячі психологи одностайні і стверджують, що якщо батьки будуть купувати своїм дітям стильний і модний одяг, то це допоможе сформувати у дитини хороший смак і почуття стилю, особливо це стосується школярів.

Яскраві дизайнерські варіанти, стильні фасони, оригінальні кольорові гами – все це можна знайти в колекціях різних модельєрів. Багато модниць із задоволенням купують жилетки для себе і своїх дочок. Особливо жилети незамінні в той час, коли ще рано для шуби і вже прохолодно для куртки. Ґудзики, блискавки і заклепки, а також зав’язки, якими доповнюють моделі жилетів, дуже практичні і зручні, що дозволяє їх в будь-який зручний час розстебнути жилет і насолоджуватися теплою погодою. А якщо холодно, то можна під жилет одягнутися тепліше. Особливо ефектно і практично виглядають теплі детские жилетки для девочек на синтепоне з капюшоном і коміром – в таких завжди комфортніше і зручніше.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *