Захистити та підвищити рівень врожаю з ТОВ “Вінниця Агро Експерт”

“Вінниця Агро Експерт” уже 11 років займається дистрибуцією високоякісних засобів захисту сільськогосподарських культур від рослинних та тваринних шкідників. Компанія активно співпрацює з одним  із провідних виробників ЗЗР в Україні – Укравіт.

Якщо ви шукаєте якісний засіб для захисту посівів цукрового буряку, тоді вибирайте гербіцид Віталон Експерт. Цей високоефективний трьохкомпонентний пестицид ефективно бороться з однорічними дводольними та окремими видами злакових бур’янів. Застосовується також і для знищення таких “проблемних” рослинних шкідників, як лобода, щириця, грицики та ін. Значною перевагою засобу є те, що під його дію потрапляють чутливі, низькочутливі та стійкі бур’яни.

Діючі речовини, які входять до складу засобу (десмедифам, 71 г/л + фенмедифам, 91 г/л + етофумезат, 112 г/л) сповільнюють процеси фотосинтезу, росту дихання рослин, в результаті бур’ян перестає розвиватися і гине.

Посіви обробляються препаратом уже після сходження врожаю. Максимальна кількість обробок – 3. Вносити гербіцид ефективно в період росту бур’янів. Якщо робити це на пізніших стадіях, то для ефективної дії препарату варто збільшити дозування робочого розчину. Після останньої обробки час до збору врожаю не визначається.

Гербіцид Віталон Експерт не впливає на людей та навколишнє середовище, а також не чинить токсичної дії на сільськогосподарські культури. Препарат ефективно сполучати з іншими пестицидами, окрім лужних. Перед приготуванням суміші необхідно провести пробне змішування.

Замовляйте Віталон Експерт у ТОВ “Вінниця Агро Експерт” за вигідними цінами. Подбайте про свій урожай уже зараз.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *