В Іспанії розроблено прототип одномісного аеротаксі

Іспанська фірма Tecnalia презентувала прототип безпілотного аеротаксі в місті Сан-Себастьян. Йдеться про аеродинамічній кабіні з габаритами 1,8 х 2 метри з дверима-вікном. Новинку оснастили 16 пропелерами, встановленими на 4 виносних консолях.

Машина зможе перевозити одну людину або вантаж, що важить не більше 150 кілограмів. Прототип може долати відстань в 15 кілометрів. На це йому буде потрібно чверть години. Згодом аеротаксі зможе рухатися на швидкості в 90 кілометрів на годину і висоті в 100 – 200 метрів (тут все залежить від місцевих законів).

Пристрій може сідати і злітати по вертикалі. Новинці вистачить посадкового майданчика, що не перевищує паркувальне місце. Вона може літати в поганих погодних умовах, коли йде дощ або дме сильний вітер.

У планах Tecnalia – налагодити комерційне виробництво аеротаксі до кінця 2024 року.

выездная химчистка киев зарекоменовала себя как качественная и восстребованая услуга на рынке клининг-услуг. Чистка проводится качественно, быстро и за приемлемую цену.

Всі європейські авто почнуть стежити за водіями

В недалекому майбутньому всі нові легкові автомобілі, що продаються на території Євросоюзу, будуть комплектувати спеціальним обладнанням. Завдання такої техніки підвищити безпеку водія, пасажирів, а також інших учасників дорожнього руху.

Всередині автомобіля в обов’язковому порядку почнуть встановлювати камери спостереження, які відстежують стан водія. З’являться і бортові самописці, так звані «чорні ящики». З їх допомогою, у разі дорожньо-транспортної пригоди, причини того, що сталося будуть встановлюватися гранично точно. Також необхідними стануть різноманітні комп’ютерні системи допомоги водієві: для утримання машини на своїй смузі, автоматичного гальмування і так далі.

Зазначений перелік обладнання всі країни Євросоюзу повинні затвердити на початку найближчої осені. Якщо все буде благополучно, вже через 3 роки нові правила стануть застосовувати до всіх нових легкових машин. У Єврокомісії вважають, що завдяки нововведенням до 2038 року буде врятовано близько 25 000 життів і попереджено 140 000 важких травм.

Разработка сайтов качественно – это не только дизайн и просто верстка, но и поисковая оптимизация и обеспечение удобства пользования сайтом. Для бизнеса нужен именно такой сайт, обращайтесь в компанию Push-k, вам предоставят услуги по его разработке.

«Дім як електростанція» дозволить економити до 60%

В місті Суонсі (Уэльс, Велика Британія) успішно запрацював перший будинок, створений на основі інноваційної концепції “дім як електростанція”, яка передбачає позитивні витрати електроенергії (споживання електроенергії в домогосподарстві менше генерованого і поставлено в загальну мережу). При правильному проектуванні будинків, у яких створюються умови для генерації, накопичення та використання сонячної енергії, одне домогосподарство зможе заощадити на рахунках за електрику до 60%, що в середньому по Англії складе близько 600 фунтів стерлінгів на рік. В ході експериментального запуску програми Active Classroom в Суонсі за півгодини домогосподарства було зроблено більше електрики, ніж витрачено.

Грунтуючись на результатах експерименту, в Англії буде розроблена концепція соціального житла Active Homes Neath, що передбачає будівництво житлових будинків, що генерують і споживають сонячну енергію. «Будинки як електростанції» планується будувати з сонячними батареями на дахах, акумуляторними батареями, загальними для декількох домогосподарств, і станціями зарядки електромобілів.

Планом забудови передбачено будівництво на південних фасадах житлових будинків спеціальних сонячних колекторів, які забезпечують попутно нагрів води для опалення або господарських потреб жителів. Такий комбінований підхід, загалом, і дасть можливість заощадити до 600 фунтів стерлінгів на рік (60% витрат на оплату електрики). Качественные Услуги электрика Киев, начиная от проэктирования и заканчивая прокладкой проводки и установкой розеток и светильников.

Створення житлових комплексів з 1 млн. таких будинків може призвести до кардинальних змін в національній енергетиці Великобританії. За 40 років роботи такого комплексу можна знизити викид в атмосферу двоокису вуглецю на більш ніж 80 млн. тонн. При цьому буде знижено на 3 гігават пікове навантаження, що еквівалентно можливості відключення однієї центральної великої електростанції, що працює на традиційних джерелах енергії і забруднює атмосферу. Нова концепція є першим результатом роботи програми енергозбереження, яка була підписана прем’єром Терезою Мей і розрахованої на 1,3 млрд. Фунтів інвестицій. Перші 16 будинків вже на етапі будівництва і будуть здані в експлуатацію навесні 2019 року.

Літаюче авто AeroMobil обійдеться в 1,2 млн євро

На автомобільній виставці Top Marques в Монако словацька компанія AeroMobil презентувала оновлену версію прототипу свого літаючого автомобіля. Як заявили розробники, перші покупці отримають замовлені транспортні засоби в 2020 році. А що бажають обзавестися гібридної машина доведеться заплатити за попереднім замовленням 1,2 – 1,5 мільйона євро.

Робота над аеромобілем словаки ведуть вже протягом 25 років. Поточний прототип володіє довжиною майже 6 метрів, шириною – без малого 9 метрів при розкладених крилах або 2,2 метра в режимі автомобіля. Автоматична зміна конфігурації займе всього три хвилини. У AeroMobil підкреслили, що представлена версія практично повністю ляже в основу серійної машини.

Літаючий автомобіль оснастять дволітровою оппозитною “четвіркою”, яка забезпечить енергією два електромотора на передній осі і буде відповідати за роботу гвинта. Потужність AeroMobil в автомобільному режимі складе 110 кінських сил, в авіаційному – 300. Запас ходу в наземному варіанті буде дорівнює 700 км, в льотному – 750 км. На трасі AeroMobil може розігнатися до 160 км / год, швидкість руху в небі – 260 км / ч. В якості палива використовується бензин.

Відправитися кудись компанією або сім’єю не вийде. У AeroMobil є місце тільки для пілота і одного пасажира. Так, і перш, ніж сісти за штурвал, доведеться пізнати аси пілотування повітряного судна. А для зльоту і посадки потрібно злітно-посадкова смуга довжиною 50 метрів. На випадок, якщо щось піде не так, в транспортному засобі є аербегі, класичні ремені безпеки і автоматично розкривається парашут, інтегрований в корпус аеромобіль. Саме він врятував життя Стефан Кляйна (Стефан Клейн), винахідник, співзасновник і тест-пілотові AeroMobil, коли в 2015 року під час тестового польоту прототипу 3.0 звалився з неба на землю. Уникальная распродажа гироскутеров, гиробордов, ховербордов и сегвеев в надежном и проверенном интернет-магазине gyroscoter-sale. Принцип управления этими современным устройствами описаны на сайте, кататься на них несложно, достаточно около 10-15 минут обучения.

Современные электронные сигареты

Электронные сигареты уже давно не являются чем-то необычным в нашей стране. Для многих это разумная альтернатива, избавление от тяги к традиционным сигаретам, для других – яркое разнообразие вкуса и запаха. Электронные сигареты менее вредны для здоровья человека, поскольку изначально задумывались для уменьшения негативное влияния никотина на организм. Электронная сигарета работает по принципу ингалятора, который создает пары похожие на дым табака. Их создатель – фармацевт из Китая Хон Лик, придумал их уже в далеком 2004 году, в тот момент, когда его отец, даже заболев раком легких, не смог бросить курить табачные изделия. Через несколько лет электронные сигареты стали продаваться везде и понемногу начали менять свой внешний вид и формы. Сегодня самые лучшие электронные сигареты вы можете приобрести в интернет-магазине Papirosa.CC. Здесь вы найдете широчайший выбор разнообразных е-сигарет от лучших производителей и огромный выбор ароматов на любой вкус.

Сегодня е-сигарета – это современное высокотехнологичное устройство, которое можно подключить к ПК или ноутбуку и настроить параметры затяжки или суточную дозу курения, а так же слить информацию о том, сколько вы курили в течении последнего года, месяца, недели или дня.
Многих курильщиков привлекают е-сигаретах – сам факт выпускания дым и приятные ароматы фруктов, кофе, мяты, ягод. В тоже время салон автомобиля, одежда, мебель, комната или кабинет не пропитываются табачным дымом, не оставляют неприятный запах на руках и привкус во рту, не темнеют зубы, после них них нету окурков и пепла.

Встановлення iOS 9.3.2 перетворює iPad Pro в цеглину

Позавчора компанія Apple випустила оновлення мобільної операційної системи iOS 9.3.2, але подальша її установка на 9.7-дюймові планшети iPad Pro Станлеи причиною перетворення високотехнологічного пристрою на безплідний цегла. Неприємна ситуація торкнулася не всіх власників гаджета, а лише деяких з них – тих, хто зважився виконати операцію “по повітрю”. Незабаром після установки оновлення планшет починав видавати повідомлення “Помилка 56”, що вимагає підключення апарату до iTunes. Однак виконання рекомендації не приводило до усунення проблеми.

brickedipad

Згідно з документацією Apple, “Помилка 56” свідчить про проблему в апаратному забезпеченні. У подібній ситуації компанія пропонує встановити свіжу версію iTunes, перевірити чи немає проблем зі сторонніми додатками безпеки і зробити дві спроби відновлення апарату за допомогою оригінального кабелю Lightning. Якщо вжиті заходи не приведуть до позитивного результату, власнику гаджета рекомендовано звернутися в службу підтримки Apple.

Офіційно поки компанія ніяк не відреагувала на повідомлення в соц.сетях і на сайті підтримки Apple, проте якщо кількість повідомлень про збої при оновленні буде збільшуватися, варто очікувати від розробників випуску ще одного оновлення. Если вы обновились и вам нужно восстановить планшет  или вы разбили дисплей и вам нужна Замена экрана ноутбука, обращайтесь в Мастер Клас Сервис, вам там точно помогут.