Будівельна арматура

На будь-якому будівельному майданчику є незамінним такий матеріал, як арматура будівельна, ціна на неї формується виходячи з різних факторів. Арматуру застосовують при виготовленні  залізобетонних конструкцій для підсилення міцності бетону. Арматура широко використовується в цивільному і промисловому будівництві. Арматура а1 застосовується в будівництві будівель різного типу. Зокрема , для побудови багатоповерхових житлових будинків , різних промислових будівель , застосовується для армування стін і підлоги. Це особливі круглі сталеві профілі , які мають два поздовжніх ребра , а також поперечні виступи. Має круглий переріз і не має рифленої поверхні , завдяки цьому чудово підходить для виготовлення різних залізобетонних конструкцій. купить арматуру в широкому асортименті в Києві, ціна за тонну обговорюється у кожному окремому випадку.

Круглий сталевий стрижень, виготовлений методом гарячого прокату, і отримав назву – арматура будівельна. Ціна на вітчизняному ринку варіюється в залежності від розміру поперечного перерізу і виду профілю. Такий метод прокату дозволяє отримати матеріал високої якості, який характеризується підвищеною міцністю і високим рівнем гнучкості. Профіль вироби підрозділяється на гладкий і періодичний.
Найголовнішим чинником, який визначає місце покупки ставати звичайно не тільки якість такого матеріалу, як арматура будівельна, ціна – ось головний і пріоритетний показник.

One thought on “Будівельна арматура

  1. Евгений сказав:

    Ціна на вітчизняному ринку варіюється не тільки від розміру поперечного перерізу і виду профілю, а також від довжині, марки сталі, класу і т.д.
    Якщо Вам треба купити невелику кількість арматури, то обов’язково купуйте в штуках чи метрах.
    Якщо купуєте на вагу, то обов’язково через ваги і тільки на металобазах, або складах де є ваги.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *