Бездротовий доступ до інтернету від компанії “Домашній телеком”

“Домашній телеком” пропонує зручний бездротовий доступ до мережі Інтернет по технологіям WiMAX та WipLL – http://www.domtele.com/kiev/services/internet/wimax. Мета технологій WiMAX та WipLL полягає в тому, щоб надати бездротовий доступ для дуже дуже великої кількості різноманітних пристроїв – комп’ютерів, ноутбуків, планшетів, мобільних телефонів, побутової техніки «розумного будинку» та локальних мереж.

Технологія WiMAX на поточний момент викликає великий інтерес у всіх, кому потрібен швидкий Інтернет, і це не дивно, адже саме WiMAX є найбільш передовою технологією надання бездротового зв’язку на великих відстанях. Новинна стрічка MobileDevice.ru звикла знайомити своїх читачів з новими та перспективними технологіями, тому ми починаємо серію публікацій, які допоможуть вам більше дізнатися про властивості та можливості мереж WiMAX, про способи підключення до них і про апаратуру, яка для цього використовується.

Для початку – трохи технічної інформації. WiMAX – це телекомунікаційна технологія, розроблена для забезпечення бездротового зв’язку на великих відстанях. Головна зручність WiMAX для кінцевого користувача – це сумісність з широким спектром пристроїв – від настільних комп’ютерів і лептопів до мобільних телефонів. WiMAX має ряд серйозних переваг перед «проводовим» Інтернетом: створення бездротових WiMAX-мереж «з нуля» відбувається швидше, та й надалі з бездротовими мережами зручніше працювати як провайдеру, так і кінцевому користувачеві.

WiMAX і Wi-Fi – в чому різниця?
Якоюсь мірою конкурентом WiMAX в бездротовому сегменті є технологія Wi-Fi, але при найближчому розгляді виявляється, що WiMAX і Wi-Fi знаходяться в абсолютно різних «вагових категоріях». Точки доступу Wi-Fi здатні забезпечити сигнал в межах всього лише декількох сот метрів, тоді як WiMAX – це система дальньої дії, що покриває кілометри простору. Напевно у багатьох з вас вдома стоїть Wi-Fi роутер, що забезпечує Інтернетом по DSL-стандартам всі пристрої в межах квартири. А технологія WiMAX здатна розширити ці межі до розміру вашого кварталу або навіть цілого міста – тільки уявіть, наскільки це зручно!

Стандарт WipLL використовує обладнання виробництва компанії “Airspan”, яка базується в США. У свій час “Airspan” викупила відділення WipLL у компанії “Marconi”. Ще обладнання цього стандарту іменують AS.WipLL. Робочий діапазон частот на Україну – 1.5 ГГц, на відміну від діапазонів згаданих в описах системи. WipLL складає конкуренцію Wi-Fi, Wi-Max і іншим технологіям бездротової передачі даних. За рахунок того що обладнання використовує лише одна компанія.

Дані технології надають можливість отримувати доступ до мережі інтернет на швидкості до 155 Мбіт/с на частоті 18 ГГц на відстанях до 15 км. Оператор “Домашній телеком” гарантує високу якість зв’язку, невисокі тарифи, цілодобову технічну підтримку та чималу кількість додаткових сервісів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *